dowolna

Domy z tarasem Inowrocław - Lista ogłoszeń najmu i sprzedaży

21 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 ogłoszeń

1 080 000 zł240 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dream homes zaprasza na prezentację luksusowego domu W zabudowie szeregowej Z garażem I ogródkiem. Nieruchomosć położona jest W bardzo spokojnej cześci inowrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł150 m² 2 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:112 m²

Studio Focus Nieruchomości prezentuje na sprzedaż piętrowy dom typu bliźniak idealny dla rodziny z dwójką dzieci. Nieruchomość jest w stanie do remontu. * pow. użytkowa 115m2 * działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł228,83 m² 8 298,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Studio Focus Nieruchomości prezentuje niepowtarzalny parterowy dom wolnostojący pełen komfortu i funkcjonalności. Nieruchomość znajduje się w Inowrocławiu. Na wyjątkowość domu wpływa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł145,73 m² 5 757,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:123 m²

Studio Focus Nieruchomości przedstawia nietuzinkową inwestycję składającą się z budynków w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Funkcjonalne dwupoziomowe apartamenty z osobnym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

559 000 zł120 m² 4 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Szukasz domu, który wyremontujesz dokładnie pod swoje potrzeby? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Przedstawiamy piętrowy dom o powierzchni około 120 m (parter + piętro, metraż bez.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł83,75 m² 8 119,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny segment 83,75m2, świetna lokalizacja Prezentuję Państwu na sprzedaż segment Osiedle Szafir2, w Inowrocławiu. Oferta dot. nowoczesnego segmentu w ramach inwestycji Osiedle Szafir2.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł134 m² 5 820,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej Prezentuję Państwu na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne domy w zabudowie szeregowej z garażem ok. 18,00m2 w bryle budynku oraz dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł209 m² 4 779,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Sprzedam dom w zabudowie szeregowej z 2005r. Powierzchnia całkowita domu 209 m2, a użytkowa 165 m2. Dom położony na.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł130 m² 5 376,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:359 m²

Bliźniak w centrum -5 pokoi, gotowy do wejścia Dom w zabudowie bliźniaczej gotowy do zamieszkania Lokalizacja: świetna, spokojna okolica z łatwym dostępem do szkół, sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł236 m² 5 720,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Luksusowa willa przy Parku Solankowym Inowrocław. Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Anna Nieruchomości Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży! Ekskluzywna.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł118 m² 6 694,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:173 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej położony w Inowrocławiu, w rejonie ulicy Czarlińskiego. Nieruchomość o powierzchni 118 m została wybudowana w 2008.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł86,55 m² 7 741,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Studio Focus Nieruchomości przedstawia nietuzinkową inwestycję składającą się z budynków w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Funkcjonalne jednopoziomowe i dwupoziomowe apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł93,12 m² 7 946,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:273 m²

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł160 m² 5 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:243 m²

Dom o powierzchni ok. 160 m2. Budynek aktualnie użytkowany i podzielony na dwa lokale mieszkalne, ale wg dokumentacji parter jest handlowo-usługowy a piętro jest typowo mieszkalne. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł160,75 m² 4 105,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:147 m²

Dom z duszą, w którym przestrzeń i światło tworzą codzienny komfort życia. Oferta na wyłączność biura nieruchomości Prestige. W zacisznej części zabudowy szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł86 m² 7 790,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowy apartament o powierzchni łącznej 86,55 m2, z dwoma miejscami postojowymi oraz o funkcjonalnym i przemyślanym układzie pomieszczeń, znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł150 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż komfortowy, skrajny dom w zabudowie szeregowej, położony na Osiedlu Lotniczym. Nieruchomość w pełni wykończona i urządzona w luksusowym stylu glamour,.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł75 m² 8 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowy apartament o powierzchni łącznej 75,60 m2, z dwoma miejscami postojowymi oraz o funkcjonalnym i przemyślanym układzie pomieszczeń zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł215 m² 3 488,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

NA sprzedaż dom W zabudowie szeregowej Z garażem I miejscem parkingowym położony W spokojnej dzielnicy domków jednorodzinnych. Usytuowany jest na zadbanej , blisko 200 M2 działce.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł83 m² 8 192,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowy apartament o powierzchni łącznej 83,75 m2, z dwoma miejscami postojowymi oraz o funkcjonalnym i przemyślanym układzie pomieszczeń, znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł272 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:674 m²

Anna Nieruchomości ma niezwykła przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy i przytulny dom o powierzchni 200 m2. Na szczególna uwagę zasługuje położenie domu - ulica Jagiellońska, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Szymborska

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

610 000 zł78 m² 7 811,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:137 m²

Sprzedaż bezpośrednia! dla biura nieruchomości oraz podatku pcc! mw Biuro Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnych apartamentów oraz domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kościelskiego

Solno,Inowrocław

789 000 zł109 m² 8 292,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Ksd Development ma przyjemność zaoferować jedyne w swoim rodzaju apartamenty klasy premium położone na osiedlu Solno w Inowrocławiu. Złote Tarasy składają się z 4 luksusowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bolesława Chrobrego

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

595 000 zł180 m² 3 305,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom wolnostojący w świetnej lokalizacji Prezentuję Państwu na sprzedaż nieruchomość ze świetną lokalizacją. Parter domu skada się z : przestronnego salonu z dużymi oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przybyszewskiego

Szymborze,Inowrocław

829 000 zł147 m² 5 648,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Anna Nieruchomości ma niezwykła przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom z bardzo wysokim standardem wykończenia, w zabudowie bliźniaczej. Oferowany dom jest 2-kondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Stare Miasto,Inowrocław

910 000 zł220 m² 4 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:947 m²

Poszukujesz gotowego domu dla swojej rodziny? Takiego który był budowany z dbałością o każdy szczegół? Świetnie się składa! tylko W naszym biurze! Na sprzedaż dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Inowrocław

Solno,Inowrocław

860 000 zł160 m² 5 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:243 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Inowrocław

Uzdrowiskowe,Inowrocław

2 750 zł140 m² 19,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:204 m²

Wynajmę dom w zabudowie szeregowej na Os. Cegielnia w Inowrocławiu. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze nieruchomości. Dom jest w pełni wyposażony w sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Inowrocław

Szymborze,Inowrocław

510 000 zł93 m² 5 479,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Uwaga: został ostatni apartament W sprzedaży! Sprzedam dwupoziomowy apartament w nowym budownictwie z 2023 r. na terenie zamkniętym! Stan deweloperski. Powierzchnia użytkowa 73,72 m2 plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przybyszewskiego

Szymborze,Inowrocław

510 000 zł93 m² 5 479,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Anna Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowoczesny apartament w zabudowie szeregowej do własnej aranżacji charakteryzujące się nowoczesnym rozkładem pomieszczeń w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Inowrocław

Bajka,Inowrocław

799 000 zł210 m² 3 804,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Elegancki dom 210 m os. Bajka idealny dla rodziny lub biznesu. Dream Homes Inowrocław przedstawia na sprzedaż wyłącznie w naszym biurze : przestronny dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Uzdrowiskowe,Inowrocław

1 100 000 zł108 m² 10 185,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:965 m²

Tylko W naszym biurze luksusowa lokalizacja Urokliwy bliźniak w wyjątkowym miejscu! Zlokalizowany w samym centrum uzdrowiskowej części Inowrocławia na dużej działce o powierzchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą

Śródmieście,Inowrocław

669 000 zł200 m² 3 345 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:130 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego o powierzchni całkowitej 200 m2, powierzchnia użytkowa 160 m2. Nieruchomość znajduje się w centrum miasta. Parter składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

350 000 zł220 m² 1 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Słoneczny dom położony w spokojnej okolicy, w miejscowości Włodzimierka. Cena obowiązuje tylko przy płatności gotówką. Finansowanie kredytem - cena 399 000 zł. Funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

749 000 zł136 m² 5 507,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 620 m²

Dom wolnostojący parterowy z dużą działką Dzień dobry, prezentuję Państwu na sprzedaż na sprzedaż dom o powierzchni 136,00m2, z budynkiem gospodarczym o powierzchni 120,00m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

350 000 zł220 m² 1 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Przestronny dom w spokojnej miejscowości Włodzimierka Cena obowiązuje tylko przy płatności gotówką. Finansowanie kredytem - cena 399 000 zł. Oferujemy wolnostojący, solidnie wybudowany dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kochanowskiego

Rąbin,Inowrocław

749 000 zł130 m² 6 241,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:460 m²

MW Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż wyjątkowy, bardzo zadbany dom jednorodzinny o powierzchni 130 m2, położony w spokojnej i cenionej lokalizacji na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

720 000 zł200 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:235 m²

Biuro Nieruchomości dream homes ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej położony na Osiedlu Lotniczym w Inowrocławiu. Rok budowy 2002.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

530 499 zł93 m² 5 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Anna Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowoczesne apartamenty w zabudowie szeregowej do własnej aranżacji charakteryzujące się nowoczesnym rozkładem pomieszczeń w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dankowskiego

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

1 790 000 zł201 m² 8 902,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 022 m²

Wyjątkowa nieruchomość dla wymagających - energooszczędność, styl i technologia. W cenie domu zawarte jest umeblowanie! Prestiżowa oferta na wyłączność tylko w Prestige.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Transportowca

Szymborze,Inowrocław

830 000 zł125 m² 6 640 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sprzedam piękny domu w zabudowie bliźniaczej przy ul. Transportowca w Inowrocławiu. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze nieruchomości a kupujący nie ponosi żadnych.