Dom Inowrocław

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

  • 559 000 zł
  • 120 m²
  • 4 658,33 zł/m²

Zdjęcie

Patrycja Staśkow...

Skontaktuj się

Dom Inowrocław

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
7 maja 2026

559 000 zł

120 m²

4 658,33 zł/m²

Dom Inowrocław

Zaktualizowane: 7 maja 2026

559 000 zł 120 m² 4 658,33 zł/m²

Rodzaj domu:
-
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
390 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
-

Rodzaj domu:

-

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

390 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 559 000 zł (4 658,33 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka domu 120 m², 4 pokoje, 2 łazienki
  • Działka: 390 m²
  • Źródło: biuro nieruchomości: Prestige Nieruchomości, zaktualizowane: 07.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 214/17054/ODS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Szukasz domu, który wyremontujesz dokładnie pod swoje potrzeby? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Przedstawiamy piętrowy dom o powierzchni około 120 m² (parter + piętro, metraż bez piwnicy), położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Inowrocławia.

Oferta na wyłączność biura Prestige Nieruchomości.

Nieruchomość przy ul. Chrobrego to gwarancja super lokalizacji. (...)

Agent

Patrycja Staśkowiak

733 332...

733 332 413

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Patrycja Staśkowiak

733 332...

733 332 413

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości