dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Inowrocław Osiedle Uzdrowiskowe

52 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

52 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

279 000 zł47,87 m² 5 828,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

MW Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 47,87 m , zlokalizowane w Inowrocławiu przy ulicy Mieszka I na osiedlu Piastowskim II, w cenie 279.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 978 050 zł135,45 m² 14 603,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Apartamenty nowa fregata przy Solankach Budynki zlokalizowane będą w Inowrocławiu przy ulicy Daszyńskiego 6-8 na terenie byłego sanatorium "fregata". 56 apartamentów 4 kondygnacje (3 piętra).

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

721 071 zł61,63 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Apartamenty nowa fregata przy Solankach Budynki zlokalizowane będą w Inowrocławiu przy ulicy Daszyńskiego 6-8 na terenie byłego sanatorium "fregata" 56 apartamentów 4 kondygnacje (3 piętra).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 080 zł69,71 m² 12 337,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

o nowych ogłoszeniach

329 000 zł64 m² 5 140,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60,30m2, zlokalizowane na 2 piętrze w bloku. Nieruchomość położona w świetnej lokalizacji, na osiedlu Rąbin. W pobliżu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł41 m² 36,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w nowym budownictwie na terenie osiedla zamkniętego z miejscem postojowym na auto przy ul. Polskich Saperów, rąbin w Inowrocławiu. Oferta na wyłączność tylko.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł2 308 m² 345,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Biurze Czas Nieruchomości! Niepowtarzalna okazja na zakup działki budowlanej na osiedlu domów jednorodzinnych na osiedlu Cegielnia. Działka o powierzchni 2308 m2 w planie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł236 m² 5 720,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Luksusowa willa przy Parku Solankowym Inowrocław. Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Anna Nieruchomości Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży! Ekskluzywna.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł84,40 m² 6 504,74 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1979

MW Biuro Nieruchomości prezentuje przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 84,4 m , położone w Inowrocławiu przy ulicy Kleeberga 5 na osiedlu Rąbin w cenie 549 tys. zł.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł49,97 m² 4 602,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone w spokojnej, zielonej i uzdrowiskowej części miasta na osiedlu Nowym. Jest to idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł33,75 m² 38,52 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prestige Nieruchomości zaprasza do wynajęcia funkcjonalnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 33,75 m , zlokalizowanego na drugim piętrze w nowszym bloku przy ul. Wojska Polskiego.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł60 m² 5 983,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Anna Nieruchomości w Inowrocławiu z przyjemnością prezentuje Państwu atrakcyjne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe, położone na parterze w doskonałej lokalizacji na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł24,43 m² 4 871,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz niedrogiego mieszkania pod wynajem lub pierwszej nieruchomości, która nie zablokuje Twojego budżetu? 24,43 m na 2. piętrze, z osobną kuchnią i oknami od podwórka, to kompaktowy.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł43 m² 5 697,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro 4 Kąty Nieruchomości prezentuje Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 43 m , zlokalizowanego na drugim piętrze bloku na osiedlu Nowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pok/ 40m2/ wyposażone i umeblowane / os. Nowe / I piętro Prezentujemy Państwu do wynajęcia w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł1 076 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną położoną w rejonie ulic Snarskiego i Kocikowskiego w Inowrocławiu. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze smaga nieruchomości. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł32 m² 6 531,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 32m2 Mieszkanie mieści się na parterze w rewitalizowanej kamienicy w niedalekiej odległości od centrum miasta. Mieszkanie po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł742 m² 249,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną położoną przy ul. Warsztatowej - Osiedle Rąbin. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze smaga nieruchomości. Działka ma powierzchnię 742 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

870 000 zł149 m² 5 838,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom o powierzchni 149 m przy ul. Pszenicznej 10 w Inowrocławiu, na prestiżowym osiedlu Rąbin. To ostatni dostępny dom w tej kameralnej inwestycji idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł72,10 m² 5 533,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

"Oferta na wyłączność biura nieruchomości 4 Kąty" Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe (możliwość przerobienia na 4 pokoje) mieszkanie zlokalizowane w bloku na os. Rąbin.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł900 m² 1 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:344 m²

Kamienica z oficyną w centrum Inowrocławia o powierzchni użytkowej 619,92 m2 (powierzchnia liczona jest bez schodów, korytarzy, piwnic, strychów)., powierzchnia całkowita około 900 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

215 000 zł32 m² 6 718,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przytulne 32 m2 1 piętro, cegła tuż przy Solankach! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,44m2 położone na pożądanym pierwszym piętrze w bloku z cegły. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł24,48 m² 5 269,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz najprostszego możliwego produktu inwestycyjnego, który łatwo wynająć i szybko sprzedać? M14 w inwestycji Nova Andrzeja to kompaktowa kawalerka z aneksem, idealna na pierwszą.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł61 m² 5 327,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 pokojowego z jasną oddzielną kuchnią o powierzchni 61 m2. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł22,57 m² 8 817,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

MW Biuro Nieruchomości prezentuje na wyłączność wyjątkową ofertę sprzedaży urokliwej kawalerki o powierzchni 22,57 m , zlokalizowanej na osiedlu Nowym przy ulicy Harcerstwa Polskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

900 zł32,04 m² 28,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Klucze W biurze! wymagany najem okazjonalny U notariusza. Mieszkanie wolne od zaraz. Prestige Nieruchomości prezentuje na wynajem mieszkanie o powierzchni 32,04 m2 usytuowane na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł59,50 m² 5 462,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Prestige Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania na osiedlu Rąbin w Inowrocławiu, przy ul. Chęsego wyłącznie w naszej ofercie. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł84 m² 7 607,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Na sprzedaż: wyjątkowy apartament z dużym tarasem - Inowrocław, os. Rąbin Na sprzedaż przestronny i komfortowy.

Szczegóły ogłoszenia

472 500 zł47,27 m² 9 995,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko w naszej ofercie - mieszkanie 43,81 m (plus piwnica 3,46m2) i część usługowa. Miejsce parkingowe oraz ogródek w cenie. Możliwe wszelkiego rodzaju przeróbki- powiększanie.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł48,50 m² 6 082,47 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Zadbane i przytulne mieszkanie 3 pokojowe - Rąbin, super rozkład na 48,5m 2 Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie przy Aleji Niepodległości os. Rąbin w Inowrocławiu z dużą logią 5,4m.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł72 m² 5 527,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 72,83m2, położone na parterze w budynku przy ulicy Aleja Niepodległości 26. Cena: 405 00000 złotych dla.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł60,20 m² 5 465,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Studio Focus Nieruchomości przedstawia na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie mieszczące się w bloku na os. Rąbin. Ma ono powierzchnię 60,20 m i znajduje się na 4 piętrze. Dużym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł71,38 m² 5 869,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Sprzedaż bezpośrednia! mw Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 71,38 m , zlokalizowane w Inowrocławiu przy Alejach.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł72 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mam na sprzedaż nietuzinkowe mieszkanie w centrum Osiedla Rąbin w Inowrocławiu ul. Kleberga Mieszkanie przeszło remont w 2020 roku - do zamieszkania. Klatka schodowa czysta, zadbana,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł72,50 m² 5 503,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu do sprzedaży 3 pokojowe (możliwość przerobienia na 4 pokoje) mieszkanie zlokalizowane w bloku na os. Rąbin w Inowrocławiu! Lokal zlokalizowany jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł1 703 m² 217,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

"Oferta na wyłączność biura nieruchomości 4 Kąty" Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną położoną na terenie miasta Inowrocławia na os. Rąbin. Działka ma powierzchnię 1703 m2.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł107 m² 6 158,88 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Studio Focus Nieruchomości przedstawia na sprzedaż nietuzinkową nieruchomość. Jest to przestronne mieszkanie o powierzchni 107 m , które zostało podzielone na dwa odrębne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

167 000 zł51,37 m² 3,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Studio Focus Nieruchomości przedstawia na sprzedania lokal handlowo-usługowy mieszczący się na osiedlu Rąbin. Obiekt o powierzchni 51,37 m2 usytuowany w bardzo dobrej lokalizacji. Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł37,36 m² 6 022,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

"Oferta na wyłączność biura nieruchomości 4 Kąty" Prezentujemy Państwu atrakcyjne, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 37,36 m2, zlokalizowane na os. Nowym w cenie 225 tys. zł! Lokal ma pow. 37,36.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł50 m² 5 380 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 3-pokojowe na II piętrze ul. Sikorskiego, inowrocław Biuro Anna Nieruchomości prezentuje mieszkanie w doskonałej lokalizacji na osiedlu Nowym w Inowrocławiu, przy ul. Sikorskiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł993 m² 3 927,49 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:6 536 m²

Na sprzedaż: budynek Inwestycyjny w Inowrocławiu przy ul. Budowlanej. Oferujemy wyjątkową okazję zakupu inwestycyjnego budynku, położonego w strategicznej lokalizacji w Inowrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł60,83 m² 5 178,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Studio Focus Nieruchomości prezentuje mieszkanie idealne dla osób chcących urządzić "4 kąty" według własnego projektu. Atutem są lokalizacja, rozkład i przestronność pomieszczeń oraz.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł33 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 32m2 po kapitalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się na III piętrze w rewitalizowanej kamienicy w pobliżu centrum. W skład mieszkania.