dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Inowrocław - Lista ofert

66 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

66 ogłoszeń

250 000 zł39 m² 6 410,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Inowrocławiu przy ulicy Krzywoustego 33a. Całe mieszkanie jest zadbane i odświeżone. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka umeblowana, ul. Wilkońskiego

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

1 100 zł25,20 m² 43,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 1 maja 2026 r. Wynajem! osiedle nowe-świetna lokalizacja! wymagany najem okazjonalny U notariusza. Prezentuję ciepłą i przytulną kawalerkę o powierzchni 25,2 m2 usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł32 m² 6 531,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 32m2 Mieszkanie mieści się na parterze w rewitalizowanej kamienicy w niedalekiej odległości od centrum miasta. Mieszkanie po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł71,38 m² 5 869,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Sprzedaż bezpośrednia! mw Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 71,38 m , zlokalizowane w Inowrocławiu przy Alejach.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

399 000 zł72,10 m² 5 533,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

"Oferta na wyłączność biura nieruchomości 4 Kąty" Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe (możliwość przerobienia na 4 pokoje) mieszkanie zlokalizowane w bloku na os. Rąbin.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie, ul. Jacewska

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

265 000 zł57,56 m² 4 603,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne, przestronne mieszkanie przy ul. Jacewskiej to propozycja dla osób, które szukają mieszkania z bardzo funkcjonalnym układem, w dobrze skomunikowanej części miasta, z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł142 m² 5 626,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Prestige Nieruchomości prezentuje elegancki i komfortowy apartament dwupoziomowy z lokalem użytkowym, o łącznej powierzchni 141 m , położony w samym sercu Inowrocławia, przy.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł24,48 m² 5 269,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz najprostszego możliwego produktu inwestycyjnego, który łatwo wynająć i szybko sprzedać? M14 w inwestycji Nova Andrzeja to kompaktowa kawalerka z aneksem, idealna na pierwszą.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł61 m² 5 327,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 pokojowego z jasną oddzielną kuchnią o powierzchni 61 m2. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł22,57 m² 8 817,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

MW Biuro Nieruchomości prezentuje na wyłączność wyjątkową ofertę sprzedaży urokliwej kawalerki o powierzchni 22,57 m , zlokalizowanej na osiedlu Nowym przy ulicy Harcerstwa Polskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

900 zł32,04 m² 28,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Klucze W biurze! wymagany najem okazjonalny U notariusza. Mieszkanie wolne od zaraz. Prestige Nieruchomości prezentuje na wynajem mieszkanie o powierzchni 32,04 m2 usytuowane na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł59,50 m² 5 462,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Prestige Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania na osiedlu Rąbin w Inowrocławiu, przy ul. Chęsego wyłącznie w naszej ofercie. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Szymborska

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

569 000 zł61,10 m² 9 312,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Studio Focus Nieruchomości prezentuje na sprzedaż bardzo klimatyczne i przytulne mieszkanie 3-pokojowe z garażem znajdujące się na terenie zamkniętym, blisko Centrum Inowrocławia. * pow.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

600 zł60 m² 10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Polecam Państwu przestronne mieszkanie do wynajęcia położone na II piętrze w kamienicy przy ulicy Świętego Ducha w Inowrocławiu. Nieruchomość o powierzchni około 60 m2 składająca.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł72 m² 5 527,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 72,83m2, położone na parterze w budynku przy ulicy Aleja Niepodległości 26. Cena: 405 00000 złotych dla.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł29,70 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Studio Focus Nieruchomości przedstawia na sprzedaż idealne mieszkanie dla singla lub pary - jest to urokliwa kawalerka, która znajduje się na os. Piastowskim. Oferta na wyłączność w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Wierzbińskiego

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

990 000 zł81,78 m² 12 105,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

"Oferta na wyłączność biura nieruchomości 4 Kąty" Nowoczesny 3, pokojowy apartament czeka właśnie na Ciebie! O powierzchni 81,78 m , położony jest na parterze tuż przy samych Solankach.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

2 400 zł42,15 m² 56,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Studio Focus Nieruchomości prezentuje do wynajęcia w pełni wyposażony i bardzo komfortowe mieszkanie w nowym budownictwie (blok z windą). Nieruchomość ma powierzchnię 42,15.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł72,50 m² 5 503,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu do sprzedaży 3 pokojowe (możliwość przerobienia na 4 pokoje) mieszkanie zlokalizowane w bloku na os. Rąbin w Inowrocławiu! Lokal zlokalizowany jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł39 m² 6 025,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga! nowa cena! Prezentuję Państwu na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie położone na III piętrze, o powierzchni 39 m2, składające się z dwóch pokoi, oddzielnej jasnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł58 m² 6 637,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*Oferta na wyłączność biura nieruchomości 4 Kąty* Prezentujemy Państwu atrakcyjne, 3 pokojowe mieszkanie o łącznej pow. 58 m2, zlokalizowane na os. Piastowskim w bloku w cenie 399 tys.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł37,36 m² 6 022,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

"Oferta na wyłączność biura nieruchomości 4 Kąty" Prezentujemy Państwu atrakcyjne, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 37,36 m2, zlokalizowane na os. Nowym w cenie 225 tys. zł! Lokal ma pow. 37,36.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

63 000 zł39 m² 1 615,38 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do mieszkania przynależy pomieszczenie gospodarcze oraz ogródek. Prezentujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie znajdujące się 12 km od Inowrocławia. Nieruchomość o łącznej pow. 38,64m2 nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł48,29 m² 7 434,25 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

"Oferta na wyłączność biura nieruchomości 4 Kąty" Prezentujemy Państwu wyjątkowe, 3 pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie pow. 48, 29 m2 zlokalizowane na osiedlu nowym! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł27,36 m² 7 492,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w Centrum Inowrocławia. Oferta dotyczy kompaktowego, a zarazem niezwykle funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 27,36 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szymborska

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

579 000 zł64 m² 9 046,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferuję na sprzedaż mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą w bloku z 2011 roku na zamkniętym osiedlu z bramą na pilota przy ul.Szymborksa 24C. Dla zainteresowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polskich Saperów

Uzdrowiskowe,Inowrocław

1 500 zł41 m² 36,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w nowym budownictwie na terenie osiedla zamkniętego z miejscem postojowym na auto przy ul. Polskich Saperów, rąbin w Inowrocławiu. Oferta na wyłączność tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Mała Andrzeja

Nowe,Inowrocław

144 143 zł24 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które nie obciąży Twojego budżetu, a jednocześnie zapewni komfort życia lub będzie solidną inwestycją? Mieszkanie M2 w kamienicy Nova Andrzeja to idealna odpowiedź:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Inowrocław

Piastowskie,Inowrocław

195 000 zł30 m² 6 565,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

29,7 m z balkonem | idealne dla singla / pary | Os. Piastowskie | bez junkersa Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 29,70 m położone na 2 piętrze w bloku z lat 70-tych po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Rąbin,Inowrocław

295 000 zł48 m² 6 120,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

MW Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,20 m , zlokalizowane przy ulicy Wojska Polskiego na osiedlu Rąbin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadwigi

Nowe,Inowrocław

249 000 zł71 m² 3 527,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze o powierzchni 70,59 m2. Lokal w samym centrum Inowrocławia, z widokiem na rynek. Lokalizacja: ul. Królowej Jadwigi Inowrocław.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Inowrocław

Rąbin,Inowrocław

2 000 zł61 m² 32,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

MW Biuro Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu przestronnego mieszkania o powierzchni 61 m , zlokalizowanego na osiedlu Rąbin przy ulicy Wojska Polskiego 45 w Inowrocław w cenie 2000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Rąbin,Inowrocław

375 000 zł65 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie w spokojnej okolicy położone na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku przy ul. Wojska Polskiego. Mieszkanie składa się z 3 ustawnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

694 000 zł114 m² 6 087,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2008

Przestronne, jasne mieszkanie dwupoziomowe dla dużej rodziny osiedle Sady | Inowrocław Anna Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży wyjątkowego, starannie wykończonego mieszkania dwupoziomowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Mikołaja Kopernika

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

215 000 zł44 m² 4 904,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prestige Nieruchomości prezentuje przytulne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 43,84 m , położone na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku przy al. Kopernika w Inowrocławiu. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Mała Andrzeja

Nowe,Inowrocław

119 000 zł25 m² 4 760 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz nieruchomości, która pozwala wejść w rynek najmu bez dużego kapitału? Ta oferta została przeceniona do poziomu, który rzadko pojawia się na rynku - 119 000 zł za lokal inwestycyjny. M25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mała Andrzeja

Nowe,Inowrocław

179 000 zł35 m² 5 170,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które daje więcej niż standardowa kawalerka - i jednocześnie kupujesz je w promocyjnej cenie? M12 w inwestycji Nova Andrzeja to 34,62 m z osobną kuchnią, czyli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Piastowskie,Inowrocław

256 000 zł48 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie do kapitalnego remontu na parterze! Oferta prywatna - zakup bez pośredników bezpośrednio od właściciela. Cena do negocjacji. Osiedle Piastowskie - ul.Krzywoustego 17B. Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chociszewskiego

Solno,Inowrocław

249 000 zł39 m² 6 391,17 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Anna Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulne, słoneczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38.96 m2 z odrębną kuchnią znajdujące się w bloku położonym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marulewska

Piastowskie,Inowrocław

179 000 zł37 m² 4 854,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

MW Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie położone w Inowrocławiu przy ulicy Marulewskiej. Lokal o powierzchni 36,87 m znajduje się na 3. piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mieszka I

Piastowskie,Inowrocław

240 000 zł48 m² 5 013,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

MW Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 47,87 m , zlokalizowane w Inowrocławiu przy ulicy Mieszka I na osiedlu Piastowskim II, w cenie 240.