dowolna

Mieszkania wyremontowane Inowrocław - Oferty sprzedaży i wynajmu

30 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

30 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

295 000 zł48,50 m² 6 082,47 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Zadbane i przytulne mieszkanie 3 pokojowe - Rąbin, super rozkład na 48,5m 2 Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie przy Aleji Niepodległości os. Rąbin w Inowrocławiu z dużą logią 5,4m.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł47,87 m² 5 828,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

MW Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 47,87 m , zlokalizowane w Inowrocławiu przy ulicy Mieszka I na osiedlu Piastowskim II, w cenie 279.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

348 000 zł48 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Stylowe, świeżo wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie z balkonem Osiedle Toruńskie, ul. Curie-Skłodowskiej Oferta na wyłączność Prestige Nieruchomości Klucze dostępne w biurze możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł53,60 m² 31,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 - pokojowe mieszkanie na terenie osiedla zamkniętego w nowym budownictwie, ul. Szybowcowa w Inowrocławiu. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze smaga nieruchomości. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

329 000 zł64 m² 5 140,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60,30m2, zlokalizowane na 2 piętrze w bloku. Nieruchomość położona w świetnej lokalizacji, na osiedlu Rąbin. W pobliżu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł65,50 m² 5 633,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Studio Focus Nieruchomości prezentuje mieszkanie idealne dla osób chcących urządzić "4 kąty" według własnego projektu. Atutem są lokalizacja, rozkład i przestronność pomieszczeń oraz.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł33,58 m² 4 139,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Niski Czynsz Kawalerka Parter Stan Deweloperski Mieszkanie w odnowionej kamienicy. Stan deweloperski. Wymieniono: - instalację elektryczną - instalację wod-kan - stolarka okienna i drzwiowa (.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

209 000 zł32 m² 6 531,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 32m2 znajdujące się na II piętrze w rewitalizowanej kamienicy. Mieszkanie po kapitalnym remoncie - wymienione wszystkie instalacje. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

273 000 zł48,10 m² 5 675,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania po remoncie w Inowrocławiu znajdującego się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie o powierzchni 48,1 mkw. którego w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

489 000 zł70 m² 6 985,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Wyjątkowe, przestronne 3 pokojowe mieszkanie-70 m2 Pierwsze piętro cegłaz ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m2 zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

320 000 zł48,75 m² 7 158,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne, atrakcyjne mieszkanie usytuowane w cichej i spokojnej lokalizacji w Inowrocławiu. Prestige Nieruchomości prezentuje mieszkanie o pow.48,75 m2 usytuowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł47 m² 10 106,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż piękne, dwupokojowe mieszkanie położone na parterze w nowoczesnym budownictwie na osiedlu Solno w Inowrocławiu. Nieruchomość o powierzchni 47,09 m2 wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł37,95 m² 6 587,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po remoncie, 2 pokoje Prerzentuję Państwu na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 37,95 m2 z balkonem, położone na 2 piętrze na Osiedlu Piastowskim. Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł29,30 m² 6 450,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1889

Studio Focus Nieruchomości przedstawia na sprzedaż idealne mieszkanie dla singla lub pary. To przytulna kawalerka położona w centrum miasta w zadbanej kamienicy (oficyna), a w dodatku.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł38 m² 6 447,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w bloku 4 piętrowym Osiedla Toruńskiego. Lokal mieszkalny 2 pokojowy, układ pomieszczeń rozkładowy. Standard wykończenia:salon ok. 16m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł32 m² 6 531,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 32m2 Mieszkanie mieści się na parterze w rewitalizowanej kamienicy w niedalekiej odległości od centrum miasta. Mieszkanie po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł32 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Dream Homes Nieruchomośći przedstawia ofertę wynajmu mieszkania kawalerki usytuowanej na pierwszym piętrze w kamienicy. Lokal w 2025 roku przeszedł kapitalny remont. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

369 500 zł48 m² 7 697,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie 3-pokojowe Inowrocław, ul. Łokietka Na sprzedaż wyjątkowo komfortowe i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 48 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł84 m² 7 607,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Na sprzedaż: wyjątkowy apartament z dużym tarasem - Inowrocław, os. Rąbin Na sprzedaż przestronny i komfortowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł45,60 m² 42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osiedle Solno - bezpieczniejsze, spokojne i do tego nowe osiedle w Inowrocławiu. Do wynajęcia, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 46 m2 usytuowane na II piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł39 m² 6 025,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga! nowa cena! Prezentuję Państwu na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie położone na III piętrze, o powierzchni 39 m2, składające się z dwóch pokoi, oddzielnej jasnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

659 000 zł107 m² 6 158,88 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Studio Focus Nieruchomości przedstawia na sprzedaż nietuzinkową nieruchomość. Jest to przestronne mieszkanie o powierzchni 107 m , które zostało podzielone na dwa odrębne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł89 m² 28,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko w biurze Smaga Nieruchomości! Do wynajęcia komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 89 m2, położone na IV piętrze w zadbanym bloku na osiedlu Sady w Inowrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł58 m² 6 637,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*Oferta na wyłączność biura nieruchomości 4 Kąty* Prezentujemy Państwu atrakcyjne, 3 pokojowe mieszkanie o łącznej pow. 58 m2, zlokalizowane na os. Piastowskim w bloku w cenie 399 tys.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł60,83 m² 5 178,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł33 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 32m2 po kapitalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się na III piętrze w rewitalizowanej kamienicy w pobliżu centrum. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł48,29 m² 7 434,25 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

"Oferta na wyłączność biura nieruchomości 4 Kąty" Prezentujemy Państwu wyjątkowe, 3 pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie pow. 48, 29 m2 zlokalizowane na osiedlu nowym! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł62 m² 8 032,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Wyjątkowe, klimatyzowane 3-pokojowe mieszkanie na prestiżowym osiedlu Solno Inowrocław | około 62 m | 3 piętro | Balkon | 2 komórki lokatorskie o powierzchni 6 i 4 m2 Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 50 m , wykończone w wysokim standardzie. Lokal składa się z trzech niezależnych pokoi, funkcjonalnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł51,47 m² 3 846,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Dwupokojowe mieszkanie na 2 piętrze o pow. 51,47 m2 w 2-piętrowej kamienicy w Inowrocławiu przy ul. Wałowej. Mieszkanie przeszło generalny remont podczas którego wymieniona została.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szymborska

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

579 000 zł64 m² 9 046,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferuję na sprzedaż mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą w bloku z 2011 roku na zamkniętym osiedlu z bramą na pilota przy ul.Szymborksa 24C. Dla zainteresowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polskich Saperów

Uzdrowiskowe,Inowrocław

1 500 zł41 m² 36,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w nowym budownictwie na terenie osiedla zamkniętego z miejscem postojowym na auto przy ul. Polskich Saperów, rąbin w Inowrocławiu. Oferta na wyłączność tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Błażka

Rąbin,Inowrocław

459 000 zł60 m² 7 611,94 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie, które zachwyca niepowtarzalnym klimatem i charakterem, bez ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Oferta na wyłączność biura nieruchomości Prestige. Prestige.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Inowrocław

Piastowskie,Inowrocław

1 300 zł26 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nowoczesna kawalerka 26 m po remoncie do wynajęcia W ofercie biura Dream Homes Nieruchomości znajduje się wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 26m2, zlokalizowana na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Harcerstwa Polskiego

Uzdrowiskowe,Inowrocław

300 000 zł47 m² 6 423,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe na I piętrze w bloku przy ul. Harcerstwa Polskiego na os. Nowym tuż obok Parku Solankowego. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze nieruchomości. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętego Ducha

Piastowskie,Inowrocław

199 000 zł31 m² 6 368 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Rezerwacja Szukasz mieszkania z duszą, które łączy urok historycznej architektury z wygodą nowoczesnych rozwiązań? Ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż funkcjonalne, świeżo wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kątna

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

239 000 zł45 m² 5 333,63 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje na I piętrze w kameralnym, jednopiętrowym bloku! Oferta na wyłączność biura nieruchomości Prestige. Prestige Nieruchomości prezentuje mieszkanie o powierzchni 44,81 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Daszyńskiego

Uzdrowiskowe,Inowrocław

1 600 zł46 m² 34,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Oferuję na wynajem mieszkanie na I piętrze w bloku przy ul. Daszyńskiego w Inowrocławiu. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze nieruchomości. Lokal dwustronny ma.