dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Inowrocław Osiedle Uzdrowiskowe

50 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

50 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plater

Rąbin,Inowrocław

289 000 zł61 m² 4 761,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Trzy Pokoje do Wprowadzenia na Osiedlu Rąbin bezpieczny kredyt 2% na pierwsze mieszkanie nowa cena! cena podlega negocjacji! atrakcyjna lokalizacja na terenie os. Rąbin! gotowe do wprowadzenia bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Plater

Rąbin,Inowrocław

279 000 zł61 m² 4 596,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Anna Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu urokliwe trzypokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 60,7 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rąbin

Rąbin,Inowrocław

289 000 zł61 m² 4 761,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwustronne mieszkanie o powierzchni 60,70 m2 usytuowane na IV piętrze w czteropiętrowym bloku w świetnej lokalizacji osiedla Rąbin. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Nowe,Inowrocław

229 000 zł50 m² 4 580 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu dwustronne mieszkanie położone przy Parku Solankowym w Inowrocławiu na Osiedlu Nowym idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wojska Polskiego

Rąbin,Inowrocław

389 000 zł63 m² 6 184,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Anna Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu dwustronne mieszkanie z dwoma balkonami w idealnej lokalizacji na Osiedlu Rąbin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Inowrocław

Nowe,Inowrocław

274 924 zł40 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe Mieszkania - sprzedaż lub wynajem! Nowoczesna architektura budynku połączona z historią najbliższej okolicy. Apartamenty w stanie deweloperskim od 40,15 m2 do 78 m2. Na parterze ostatnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rąbin,Inowrocław

280 000 zł51 m² 5 521,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Anna Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie z oknami na trzy strony świata w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Rąbin,Inowrocław

385 000 zł72 m² 5 317,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Anna Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu trzystronne, rozkładowe mieszkanie w idealnej lokalizacji na Osiedlu Rąbin. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rąbin

Rąbin,Inowrocław

285 000 zł61 m² 4 685,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prestige Nieruchomości prezentuje Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 60,83m2 usytuowane na IV piętrze w bloku w świetnej lokalizacji Osiedla Rąbin. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rąbin

Rąbin,Inowrocław

299 000 zł49 m² 6 102,04 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie w idealnej lokalizacji na Osiedlu Rąbin. Mieszkanie położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rąbin

Rąbin,Inowrocław

230 000 zł49 m² 4 693,88 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe na Rąbinie. Mieszkanie na 6 piętrze w 10 piętrowym bloku. Powierzchnia użytkowa mieszkania 49 m2 w tym 2 pokoje, kuchnia z oknem, łazienka razem z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Rąbin,Inowrocław

309 000 zł61 m² 5 091,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjne 61 metrowe mieszkanie. Informacje o mieszkaniu: nieruchomość znajduje się na 3 piętrze, ekspozycja okien wschód-zachód. Stan mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rąbin

Rąbin,Inowrocław

230 000 zł49 m² 4 693,88 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Anna Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu dwustronne mieszkanie w idealnej lokalizacji na Osiedlu Rąbin. Mieszkanie położone na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Niepodległości

Rąbin,Inowrocław

279 000 zł54 m² 5 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Anna Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu dwustronne, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe w idealnej lokalizacji na Osiedlu Rąbin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rąbin

Rąbin,Inowrocław

280 000 zł49 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Anna Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe na podwyższonym parterze na pożądanym osiedlu Rąbin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Rąbin,Inowrocław

200 000 zł32 m² 6 246,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Z przyjemnością prezentuję Państwu piękne mieszkanie w bloku zlokalizowane na Rąbinie w Inowrocławiu. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, ogrzewanie miejskie bez podzielników ciepła. Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Rąbin

Rąbin,Inowrocław

379 000 zł72 m² 5 242,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Cztery, niezależne pokoje! Funkcjonalne i gotowe do wprowadzenia. Oferta na wyłączność biura nieruchomości Prestige. Prestige Nieruchomości prezentuje dwustronne, środkowe mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Nowe,Inowrocław

247 000 zł47 m² 5 244,16 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ustawne Dwa Pokoje Parter Balkon Blisko Solanek bezpieczny kredyt 2% na pierwsze mieszkanie informacje ogólne: mieszkanie na sprzedaż. Rynek wtórny, jednopoziomowe. Typ 2 pokoje. Standard wykończenia: do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Rąbin,Inowrocław

235 000 zł39 m² 6 102,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Anna Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu dwu pokojowe mieszkanie w dobrze skomunikowanej części na osiedlu Rąbin. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Nowe,Inowrocław

230 000 zł46 m² 4 995,66 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Parter, nowe Osiedle! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 46 m2 w bloku z cegły na Nowym. Osiedlu. Nowe Osiedle to osiedle położone w bliskiej odległości od Parku Solankowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szarych Szeregów

Rąbin,Inowrocław

357 000 zł73 m² 4 911,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Atrakcyjne Mieszkanie Rąbin Pierwsze Piętro informacje ogólne: mieszkanie na sprzedaż. Rynek wtórny, jednopoziomowe. Typ 4 pokoje. Standard wykończenia: bardzo dobry. Dostępne do uzgodnienia. Forma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rąbin

Rąbin,Inowrocław

280 000 zł61 m² 4 613,61 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Loggia , pierwsze piętro, super lokalizacja! Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 60,69m2 usytuowane na I piętrze w budynku z windą na Osiedlu Rąbin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rąbin

Rąbin,Inowrocław

209 000 zł28 m² 7 501,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 59 Pułku Piechoty

Rąbin,Inowrocław

298 000 zł60 m² 4 966,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Trzy Pokoje na Parterze Osiedle Rąbin informacje ogólne: mieszkanie na sprzedaż. Rynek wtórny, jednopoziomowe. Typ 3 pokoje. Standard wykończenia: dobry, do częściowego remontu (łazienka i mały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Rąbin,Inowrocław

1 300 zł65 m² 20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne Trzy Pokoje do Wynajęcia Rąbin informacje ogólne: mieszkanie na wynajem. Rynek wtórny, jednopoziomowe. Typ 3 pokoje. Standard wykończenia: dobry. Dostępne do uzgodnienia. Forma prawna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rąbin

Rąbin,Inowrocław

329 000 zł61 m² 5 393,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prestige Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 61 m2 w cenie 329 tys. Dla zdecydowanego klienta cena podlega negocjacji! Wolne od zaraz! Zlokalizowane na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. 800-lecia Inowrocławia

Rąbin,Inowrocław

310 000 zł60 m² 5 149,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3-pokojowe mieszkanie w bloku o powierzchni 60,20 m usytułowane na I piętrze. Inowrocław, rąbin, aleja 800-lecia Inowrocławia. Balkon, piwnica. Skład mieszkania: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rąbin

Rąbin,Inowrocław

480 000 zł59 m² 8 191,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Luksusowe mieszkanie w nowym budownictwie. W cenie miejsce postojowe w hali garażowej. Oferta na wyłączność biura nieruchomości Prestige. Prestige Nieruchomości prezentuje piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rąbin

Rąbin,Inowrocław

305 000 zł61 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prestige Nieruchomości prezentuje na sprzedaż trzypokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 60,83 m2 usytuowane na IV piętrze na osiedlu Rąbin! idealny zakup pod inwestycję! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rąbin

Rąbin,Inowrocław

249 000 zł48 m² 5 152,08 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dłuższy termin przekazania nieruchomości. Istnieje możliwość zamiany na mieszkanie o metrażu 55-65 m2, 3-4 pokoje z balkonem, pierwsze lub drugie piętro, osiedle Nowe lub osiedle Rąbin-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 59 Pułku Piechoty

Rąbin,Inowrocław

298 000 zł60 m² 4 966,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rąbin

Rąbin,Inowrocław

239 000 zł60 m² 3 983,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe na parterze w idealnej lokalizacji na Osiedlu Rąbin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Rąbin,Inowrocław

1 300 zł65 m² 20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Rąbin

Rąbin,Inowrocław

369 000 zł65 m² 5 642,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie po remoncie w 2020 roku! Oferta na wyłączność biura nieruchomości Prestige. Prestige Nieruchomości prezentuje piękne, dwustronne mieszkanie o pow. 65,40m2 usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Inowrocław

Nowe,Inowrocław

251 968 zł41 m² 6 198,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plater

Rąbin,Inowrocław

289 000 zł61 m² 4 761,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Trzy Pokoje do Wprowadzenia na Osiedlu Rąbin nowa cena! cena podlega negocjacji! atrakcyjna lokalizacja na terenie os. Rąbin! gotowe do wprowadzenia bez wkładu finansowego! informacje ogólne:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Błażka

Rąbin,Inowrocław

299 000 zł61 m² 4 901,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Atrakcyjne Trzy Pokoje z Balkonem na Rąbinie informacje ogólne: mieszkanie na sprzedaż 65,63m2 ( tym piwnica 5,33m2). Rynek wtórny, jednopoziomowe. Typ 3 pokoje. Standard wykończenia: dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Nowe,Inowrocław

319 000 zł58 m² 5 498,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Zainwestuj w mieszkanie na wynajem na pokoje! Na sprzedaż mieszkanie z murowanym garażem na Osiedlu Nowym. Mieszkanie: 58,02 m2 pierwsze piętro, trzy pokoje, łazienka z wc z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rąbin

Rąbin,Inowrocław

274 000 zł48 m² 5 688,19 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Anna Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie w idealnej lokalizacji na Osiedlu Rąbin. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Rąbin,Inowrocław

220 000 zł32 m² 6 870,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rąbin

Rąbin,Inowrocław

280 000 zł59 m² 4 713,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie w świetnej lokalizacji. Funkcjonalny układ pomieszczeń. Oferta na wyłączność biura nieruchomości Prestige. Prestige Nieruchomości prezentuje przestronne mieszkanie.