dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Inowrocław - Oferty sprzedaży i najmu

51 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

51 ogłoszeń

369 500 zł48 m² 7 697,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie 3-pokojowe Inowrocław, ul. Łokietka Na sprzedaż wyjątkowo komfortowe i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 48 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł32 m² 6 718,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przytulne 32 m2 1 piętro, cegła tuż przy Solankach! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,44m2 położone na pożądanym pierwszym piętrze w bloku z cegły. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł48 m² 5 208,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na Sprzedaż: ustawne Mieszkanie 3-pokojowe w Inowrocławiu, ul. Krzywoustego - Idealne dla Rodziny! Prezentujemy na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł22,57 m² 8 817,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

MW Biuro Nieruchomości prezentuje na wyłączność wyjątkową ofertę sprzedaży urokliwej kawalerki o powierzchni 22,57 m , zlokalizowanej na osiedlu Nowym przy ulicy Harcerstwa Polskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

139 900 zł60,70 m² 2 304,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Na sprzedaż mieszkanie z widokiem na miasto, bardzo dobrze skomunikowane w okazyjnej cenie, dostępne od zaraz! Podstawowe informacje - 500 metrów - Dworzec Kolejowy Inowrocław - 1000 metrów -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

600 zł60 m² 10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Polecam Państwu przestronne mieszkanie do wynajęcia położone na II piętrze w kamienicy przy ulicy Świętego Ducha w Inowrocławiu. Nieruchomość o powierzchni około 60 m2 składająca.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł29,70 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Studio Focus Nieruchomości przedstawia na sprzedaż idealne mieszkanie dla singla lub pary - jest to urokliwa kawalerka, która znajduje się na os. Piastowskim. Oferta na wyłączność w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł107 m² 6 158,88 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Studio Focus Nieruchomości przedstawia na sprzedaż nietuzinkową nieruchomość. Jest to przestronne mieszkanie o powierzchni 107 m , które zostało podzielone na dwa odrębne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł37,36 m² 6 022,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

"Oferta na wyłączność biura nieruchomości 4 Kąty" Prezentujemy Państwu atrakcyjne, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 37,36 m2, zlokalizowane na os. Nowym w cenie 225 tys. zł! Lokal ma pow. 37,36.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł43,82 m² 2 943,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1896

Studio Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego, 3-pokojowego mieszkania na sprzedaż. Opis oferty: oferowane mieszkanie dwupoziomowe, 3-pokojowe o powierzchni 43,82 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Inowrocław

Piastowskie,Inowrocław

195 000 zł30 m² 6 565,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

29,7 m z balkonem | idealne dla singla / pary | Os. Piastowskie | bez junkersa Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 29,70 m położone na 2 piętrze w bloku z lat 70-tych po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Stare Miasto,Inowrocław

132 000 zł57 m² 2 327,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Mieszkanie jest świetną propozycją pod prowadzenie różnego rodzaju usługi, doskonałe pod kancelarię notarialną, studio fotograficzne i nie tylko. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadwigi

Nowe,Inowrocław

249 000 zł71 m² 3 527,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze o powierzchni 70,59 m2. Lokal w samym centrum Inowrocławia, z widokiem na rynek. Lokalizacja: ul. Królowej Jadwigi Inowrocław.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Inowrocław

Rąbin,Inowrocław

2 000 zł61 m² 32,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

MW Biuro Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu przestronnego mieszkania o powierzchni 61 m , zlokalizowanego na osiedlu Rąbin przy ulicy Wojska Polskiego 45 w Inowrocław w cenie 2000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Stare Miasto,Inowrocław

132 000 zł57 m² 2 327,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Stare Miasto,Inowrocław

139 900 zł61 m² 2 304,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Na sprzedaż mieszkanie z widokiem na miasto, bardzo dobrze skomunikowane w okazyjnej cenie, dostępne od zaraz! Podstawowe informacje 500 metrów - Dworzec Kolejowy Inowrocław1000 metrów - Rynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Stare Miasto,Inowrocław

179 900 zł98 m² 1 828,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1899

Na sprzedaż mieszkanie z widokiem na miasto, bardzo dobrze skomunikowane w okazyjnej cenie, dostępne od zaraz! W skład oferty wchodzi mieszkanie - 70,24 m oraz strych o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Szelburg-Zarembiny

Bajka,Inowrocław

429 000 zł128 m² 3 354,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1970

MW Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nieruchomość położoną na osiedlu Bajka o łącznej powierzchni użytkowej 127,9 m w cenie 429 000 zł. Przedmiotem sprzedaży są dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Stare Miasto,Inowrocław

127 000 zł53 m² 2 390,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 53.12m , usytuowanego w samym sercu Inowrocławia przy ulicy Dworcowej 69. Lokal o którym mowa to dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Piastowskie,Inowrocław

256 000 zł48 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie do kapitalnego remontu na parterze! Oferta prywatna - zakup bez pośredników bezpośrednio od właściciela. Cena do negocjacji. Osiedle Piastowskie - ul.Krzywoustego 17B. Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Błażka

Rąbin,Inowrocław

1 500 zł48 m² 30,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje Wynajem Rąbin z Wyposażeniem informacje ogólne: mieszkanie na wynajem. Rynek wtórny, jednopoziomowe. Typ 3 pokoje. Standard wykończenia: dobry. Dostępne od zaraz. Forma prawna odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marulewska

Piastowskie,Inowrocław

179 000 zł37 m² 4 854,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

MW Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie położone w Inowrocławiu przy ulicy Marulewskiej. Lokal o powierzchni 36,87 m znajduje się na 3. piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Mikołaja Kopernika

Uzdrowiskowe,Inowrocław

279 000 zł48 m² 5 997,09 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

MW Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,19 m , zlokalizowane przy Alejach Kopernika 5 w Inowrocławiu. Nieruchomość dostępna jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Inowrocław

150 000 zł26 m² 5 666,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Dwupokojowe mieszkanie na parterze o pow. 26,47 m2 w kamienicy w Inowrocławiu przy ul. Kilińskiego. Mieszkanie przeszło generalny remont w 2023r. podczas którego wymieniona została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wachowiaka

Rąbin,Inowrocław

425 000 zł61 m² 6 991,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

MW Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,79 m , zlokalizowane w Inowrocławiu przy ulicy Wachowiaka, na popularnym osiedlu Rąbin. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Śródmieście,Inowrocław

349 000 zł61 m² 5 721,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

MW Biuro Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 61 m , które znajduje się w Inowrocławiu przy ulicy Poznańskiej 93 w cenie 349 000 zł do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marulewska

Piastowskie,Inowrocław

335 000 zł56 m² 6 021,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

MW Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,63 m , zlokalizowane przy ulicy Marulewskiej na cenionym i spokojnym osiedlu Piastowskim. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętego Ducha

Piastowskie,Inowrocław

199 000 zł31 m² 6 368 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Rezerwacja Szukasz mieszkania z duszą, które łączy urok historycznej architektury z wygodą nowoczesnych rozwiązań? Ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż funkcjonalne, świeżo wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marulewska

Piastowskie,Inowrocław

210 000 zł35 m² 5 949,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

MW Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,3 m , położone na wysokim parterze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji, przy ulicy Marulewskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Stare Miasto,Inowrocław

197 900 zł98 m² 2 011,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1899

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Piastowskie,Inowrocław

229 000 zł38 m² 6 026,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

MW Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane przy ulicy Łokietka 45 w Inowrocławiu, na osiedlu Piastowskim II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Stare Miasto,Inowrocław

149 900 zł61 m² 2 469,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Piastowskie,Inowrocław

225 000 zł44 m² 5 056,18 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż | 2-pokojowe mieszkanie Osiedle Piastowskie, inowrocław cena: 225 000zł Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Stare Miasto,Inowrocław

134 000 zł53 m² 2 522,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Stare Miasto,Inowrocław

139 900 zł57 m² 2 466,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowe,Inowrocław

249 000 zł49 m² 5 081,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Oferuję Państwu na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni około 49 m2, położone na parterze w zadbanym bloku z cegły na Osiedlu Nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szarych Szeregów

Rąbin,Inowrocław

1 400 zł49 m² 28,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie w bloku przy ul. Szarych Szeregów, os. Rąbin w Inowrocławiu. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze nieruchomości. Dwustronny lokal znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rąbin,Inowrocław

355 000 zł64 m² 5 537,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie na sprzedaż Inowrocław, osiedle Rąbin Przedstawiamy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 64,11 m (w tym piwnica: 3,91 m ), usytuowane na czwartym piętrze (4/4).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Długa

Piastowskie,Inowrocław

299 900 zł58 m² 5 210,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Przestrzeń dla całej rodziny - 4 pokoje, i piętro, świetna lokalizacja Tu może zacząć się Wasz nowy dom 4 pokoje na Osiedlu Piastowskim. Szukasz miejsca, w którym Twoja rodzina poczuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rąbin,Inowrocław

349 000 zł66 m² 5 314,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

MW Biuro Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na niezwykle cenionym osiedlu Rąbin przy Alei Niepodległości 86 w Inowrocławiu w cenie 349 000 zł. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia