dowolna

Mieszkania w nowym bloku Inowrocław - Oferty sprzedaży lub najmu

18 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

18 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 000 zł61,87 m² 32,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

MW Biuro Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu komfortowego, w pełni wyposażonego mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 61,87 m , zlokalizowanego w nowoczesnym budownictwie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł53,60 m² 31,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 - pokojowe mieszkanie na terenie osiedla zamkniętego w nowym budownictwie, ul. Szybowcowa w Inowrocławiu. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze smaga nieruchomości. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

755 000 zł76,89 m² 9 819,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

MW Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż wyjątkowy, bezczynszowy apartament o powierzchni użytkowej 76,89 m , zlokalizowany przy ulicy Znanieckiego na cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł61,77 m² 8 078,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Wyjątkowe mieszkanie osiedle solno Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży uroczego, słonecznego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 61,77 m2 , położonego na cenionym,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

529 000 zł58,53 m² 9 038,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Studio Focus Nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe i pomysłowo zaaranżowane 3-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie na terenie zamkniętym. Możliwość dokupienia garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

489 000 zł70 m² 6 985,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Wyjątkowe, przestronne 3 pokojowe mieszkanie-70 m2 Pierwsze piętro cegłaz ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m2 zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

850 000 zł145 m² 5 862,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem sprzedaży jest unikatowy apartament dwukondygnacyjny o powierzchni łącznej 145,73 m2 o funkcjonalnym i przemyślanym układzie pomieszczeń, z tarasem 18 m2, miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł70,68 m² 9 889,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Studio Focus Nieruchomości przedstawia nietuzinkową nieruchomość idealną dla osób ceniących gustowne wnętrza i nowoczesny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie przeszło kapitalny remont 3 lata temu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy, ul. Daszyńskiego

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

579 808 zł45,44 m² 12 759,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Focus Nieruchomości przedstawia nowoczesne apartamenty w inwestycji "nowa fregata" przy samych Solankach - możliwość zakupu już dziś. Pierwsza część inwestycji zostanie oddana do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł61,77 m² 8 078,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Biuro Nieruchomości 4 Kąty posiada w ofercie wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie o łącznej pow. 61,77 m2 zlokalizowane na trzecim piętrze w nowym budownictwie.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł51 m² 9 117,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Sprzedam 2 niezależne kawalerki - gotowiec inwestycyjny lub do zamieszkania! Nowe budownictwo! bezczynszowe. Wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

610 000 zł78 m² 7 820,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowy apartament o powierzchni łącznej 78,09 m2, z dwoma miejscami postojowymi oraz o funkcjonalnym i przemyślanym układzie pomieszczeń zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł45,60 m² 42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osiedle Solno - bezpieczniejsze, spokojne i do tego nowe osiedle w Inowrocławiu. Do wynajęcia, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 46 m2 usytuowane na II piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

2 400 zł42,15 m² 56,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Studio Focus Nieruchomości prezentuje do wynajęcia w pełni wyposażony i bardzo komfortowe mieszkanie w nowym budownictwie (blok z windą). Nieruchomość ma powierzchnię 42,15.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orłowska

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

262 000 zł53,60 m² 4 888,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie w pełni wyposażone - gotowe do wejścia informacje ogólne: mieszkanie na sprzedaż, jednopoziomowe. Typ 2 pokoje. Standard wykończenia: bardzo dobry, idealny, zaprojektowane przez.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Solankowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

736 729 zł61,91 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Studio Focus Nieruchomości prezentuje mieszkanie o pow. 61,91 m w stanie deweloperskim na os. zamkniętym (z rynku pierwotnego) tuż przy Parku Solankowym. To z pewnością jedna.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł62 m² 8 032,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Wyjątkowe, klimatyzowane 3-pokojowe mieszkanie na prestiżowym osiedlu Solno Inowrocław | około 62 m | 3 piętro | Balkon | 2 komórki lokatorskie o powierzchni 6 i 4 m2 Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament dwupoziomowy, ul. Rąbińska

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

635 000 zł56,86 m² 11 167,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

"Oferta na wyłączność biura nieruchomości 4 Kąty" Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowy apartament (istnieje możliwość wydzielenia 4 pok.) zlokalizowany w NOWYM BUDOWNICTWIE na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szymborska

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

579 000 zł64 m² 9 046,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferuję na sprzedaż mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą w bloku z 2011 roku na zamkniętym osiedlu z bramą na pilota przy ul.Szymborksa 24C. Dla zainteresowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polskich Saperów

Uzdrowiskowe,Inowrocław

1 500 zł41 m² 36,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w nowym budownictwie na terenie osiedla zamkniętego z miejscem postojowym na auto przy ul. Polskich Saperów, rąbin w Inowrocławiu. Oferta na wyłączność tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

694 000 zł114 m² 6 087,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2008

Przestronne, jasne mieszkanie dwupoziomowe dla dużej rodziny osiedle Sady | Inowrocław Anna Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży wyjątkowego, starannie wykończonego mieszkania dwupoziomowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kościelskiego

Solno,Inowrocław

698 000 zł124 m² 6 362,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ksd Development ma przyjemność zaoferować jedyne w swoim rodzaju apartamenty klasy premium położone na osiedlu Solno w Inowrocławiu. Złote Tarasy składają się z 4 luksusowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Szymborska

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

839 000 zł146 m² 5 749,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż bezpośrednia! dla biura nieruchomości oraz podatku pcc! mw Biuro Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnych apartamentów zlokalizowanych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Inowrocław

Rąbin,Inowrocław

490 000 zł57 m² 8 566,43 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie z tarasem Prezentuję Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z tarasem, wysoki parter, osiedle zamknięte. Funkcjonalne i bardzo dobrze zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 59 Pułku Piechoty

Rąbin,Inowrocław

1 700 zł42 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentuję państwu na wynajem śliczne mieszkanie w nowszym bloku z 2017 roku z windą i halą garażową pod blokiem na osiedlu Rąbin w Inowrocławiu. Oferta na wyłączność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościelskiego

Solno,Inowrocław

699 000 zł79 m² 8 848,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ask Premium Development ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy 3-pokojowy środkowy apartament w zabudowie szeregowej znajdujący się na piętrze z przynależnym miejscem postojowym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościelskiego

Solno,Inowrocław

549 000 zł79 m² 6 949,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ask Premium Development ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy 3-pokojowy skrajny apartament w zabudowie szeregowej znajdujący się na piętrze z przynależnym miejscem postojowym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ponińskiego

Solno,Inowrocław

490 000 zł47 m² 10 463,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Anna Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe trójstronne mieszkanie położone na malowniczym osiedlu Solno w Inowrocławiu. Prezentowane mieszkanie znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. 800-lecia Inowrocławia

Rąbin,Inowrocław

2 500 zł50 m² 50,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

MW Biuro Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę wynajmu komfortowego apartamentu, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Najemców. * wymagany najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Solankowa

Uzdrowiskowe,Inowrocław

3 000 zł63 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

MW Biuro Nieruchomości oferuje Państwu na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m , zlokalizowane przy ulicy Solankowej w Inowrocławiu w cenie 3000 zł miesięcznie plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 59 Pułku Piechoty

Rąbin,Inowrocław

520 000 zł65 m² 8 004,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Inowrocław, ul. 59. Pułku Piechoty oferta na wyłączność Prestige Nieruchomości W urokliwym miejscu, wśród zadbanych, osiedlowych alejek i zieleni, czeka miejsce, które od pierwszej chwili.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzcińskiego

Solno,Inowrocław

395 000 zł44 m² 8 963,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

MW Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż komfortowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 44,07 m , położone na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku z 2012 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Klubu Sportowego Goplania

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

435 000 zł56 m² 7 756,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Anna Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowoczesne apartamenty w zabudowie szeregowej do własnej aranżacji charakteryzujące się nowoczesnym rozkładem pomieszczeń w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wałowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

499 000 zł98 m² 5 076,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Wyjątkowa oferta w Centrum miasta! Istnieje możliwość zamiany na mniejsze mieszkanie (z dopłatą) oraz negocjacji ceny dla zdecydowanych klientów. Prestige Nieruchomości prezentuje atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klubu Sportowego Goplania

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

440 000 zł64 m² 6 848,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Młyńska

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

455 000 zł70 m² 6 542,06 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Duże mieszkanie w centrum miasta Wyjątkowe mieszkanie w sercu miasta 69,55 m2 pełne komfortu i stylu Marzysz o przestronnym, nowoczesnym mieszkaniu w centrum? To mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orłowska

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

259 000 zł47 m² 5 544,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie centrum Inowrocławia gotowe do wejścia Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia piękne mieszkanie w metrażu 46,71m2. Mieszkanie nr 14 na trzecim piętrze: kuchnia umeblowana, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rybnicka

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

1 700 zł33 m² 51,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne, nowoczesne, przestronne i przytulne mieszkanie 2 pokojowe z klimatyzacją i ogrzewaniem podłogowym Inowrocław, centrum - ulica Rybnicka, blisko Rynku. Mieszkanie znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mikorzyńska

Mątwy,Inowrocław

325 000 zł55 m² 5 909 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie z garażem w kameralnym bloku przy ul. Mikorzyńskiej w Inowrocławiu. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze nieruchomości a kupujący nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mikorzyńska

Mątwy,Inowrocław

325 000 zł55 m² 5 909,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzcińskiego

Solno,Inowrocław

360 000 zł41 m² 8 801,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szukasz przytulnego, w pełni umeblowanego mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy? Zależy Ci na bliskości miasta i pełnej infrastrukturze? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Na.