dowolna

Mieszkania w centrum Inowrocław - Oferty sprzedaży i najmu

51 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

51 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

250 000 zł106 m² 2 358,49 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Taksa notarialna gratis! Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Nowym o powierzchni 106 m2 usytuowane na drugim piętrze w domu wielorodzinnym. Mieszkanie dwupoziomowe. Na dolnym poziomie mamy: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

57 000 zł26 m² 2 192,31 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka znajduje się w nowo wyremontowanej kamienicy w centrum (około 200m od rynku). Kamienica została ocieplona,posiada domofon i nowe drzwi do mieszkań. W lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

102 000 zł51 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy bezpłatną pomoc W uzyskaniu kredytu! oferta tylko W naszym biurze! niższa cena! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 51m2 usytuowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

100 000 zł39 m² 2 564,10 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zlokalizowane na os. Nowym w bloku z cegły po termomodernizacji i odnowieniu klatek schodowych. Mieszkanie o powierzchni 39m2 w skład którego wchodzą dwa ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

115 000 zł58 m² 1 982,76 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy bezpłatną pomoc W uzyskaniu kredytu! niższa cena! Mamy do zaoferowania Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58m2 usytuowane na 1 piętrze w Centrum Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

65 000 zł67 m² 970,15 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy bezpłatną pomoc W uzyskaniu kredytu! Na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 67m2 usytuowane na drugim piętrze w odnowionej kamienicy. Mieszkanie jednostronne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

109 000 zł51 m² 2 137,25 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

80 000 zł21 m² 3 809,52 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy bezpłatną pomoc W uzyskaniu kredytu! Mamy do zaoferowania Państwu na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 21m2 usytuowaną na 6 piętrze w wieżowcu na Osiedlu Nowym blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

276 000 zł106 m² 2 603,77 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

120 000 zł58 m² 2 068,97 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

130 000 zł62 m² 2 096,77 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy bezpłatną pomoc W uzyskaniukredytu! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 62m2 usytuowane na drugim piętrze w kamienicy. Mieszkanie należy do wspólnoty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

295 000 zł82 m² 3 597,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 82 m2, położony na I piętrze w stylowej kamienicy w Centrum miasta. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi ( 24 m2, 20 m2), kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

295 000 zł82 m² 3 597,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

149 000 zł40 m² 3 725 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 40 m2 , położony na II piętrze w bloku z cegły w okolicach Centrum. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi o rozkładowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

114 500 zł49 m² 2 336,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Polecam na sprzedaż mieszkanie na oś Toruńskim na 4 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, jasnej kuchni, łazienki i osobnym wc. Łączna powierzchnia mieszkania to 49.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadwigi

Śródmieście,Inowrocław

200 000 zł69 m² 2 898,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

mieszkanie po kapitalnym remoncie na pierwszym piętrze kamienicy nieopodal centrum miasta, ogrzewanie gazowe -piec dwufunkcyjny .Salon 30 m ,i pokój 25, kuchnia oddzielna 7 m , łazienka 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rąbin

Rąbin,Inowrocław

230 000 zł47 m² 4 893,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Witam serdecznie Zapraszam do zapoznania się z ofertą praktycznie nie użytkowanego, nowo wyposażonego mieszkania, położonego w spokojnej dzielnicy a przy tym z doskonałym kontaktem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Sienkiewicza

Uzdrowisko,Inowrocław

800 zł73 m² 10,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie M3: - w stylowej kamienicy, - blisko Centrum oraz uzdrowiska w Solankach, - mieszkanie wewnętrzne na I piętrze bardzo ciepłe! od południowej strony! (niskie koszty ogrzewania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jacewska

Toruńskie,Inowrocław

106 000 zł32 m² 3 308,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przytulne mieszkanie dwupokojowe o pow. 32,04 m2 z piwnicą o powierzchni 2,7 m2 na os. Toruńskim, które jest zlokalizowane na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Piastowskie,Inowrocław

144 000 zł47 m² 3 063,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe w Inowrocławiu na osiedlu Piastowskim przy ul. Łokietka. Mieszkanie o pow.45m2 znajduje się na I piętrze w centrum budynku 4-piętrowego. Jest ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Sienkiewicza

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

799 zł73 m² 10,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie M3: - w stylowej kamienicy, - blisko centrum oraz uzdrowiska w Solankach, - mieszkanie wewnętrzne na I piętrze bardzo ciepłe! od południowej strony! (niskie koszty ogrzewania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Władysława Łokietka

Piastowskie,Inowrocław

100 000 zł26 m² 3 913,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Sprzedam kawalerkę na Oś. Piastowskim. Mieszkanie środkowe na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym. Okna po wymianie na pcv , ogrzewanie miejskie , brak balkonu , brak junkersów. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cegielna

Piastowskie,Inowrocław

190 000 zł63 m² 3 010,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze budynku. Jest to dom dwurodzinny na parterze znajduje się siedziba firmy komputerowej niegdyś swoją siedzibę miała w tym samym miejscu apteka. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ponińskiego

Solno,Inowrocław

198 000 zł49 m² 4 008,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Lokal mieszkalny 2 pokojowy o pow. uż. 49,4 m2 położony na III piętrze w bloku położonym w Inowrocławiu przy ul. Ponińskiego na osiedlu Solno. Nowoczesne budownictwo, atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wawrzyniaka

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

800 zł53 m² 15,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe, o pow. 52,8 m2 położone na II piętrze w bloku przy ul. Wawrzyniaka w Inowrocławiu w sąsiedztwie Al.Kopernika. Blok po remoncie, odnowiona klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młyńska

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

195 000 zł47 m² 4 148,94 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny o pow. uż. 47,30 m2 położony na I piętrze w bloku z cegły na osiedlu Sady przy ul. Młyńskiej w Inowrocławiu. Okna pcv, w kuchni i łazience płytki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narutowicza

Stare Miasto,Inowrocław

1 100 zł80 m² 13,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam wszystkich Państwa serdecznie. Mam do zaoferowania duże i komfortowo wykończone mieszkanie w przystępnej cenie. Lokal jest po generalnym remoncie, który wiązał się z wymianą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

158 000 zł45 m² 3 590,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 44,62 m2 po remoncie z balkonem, położone na I piętrze w bloku 4-piętrowym w Inowrocławiu na Osiedlu Nowym. Okna pcv, ogrzewanie miejskie, ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

430 000 zł99 m² 4 343,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ekskluzywne mieszkanie o pow.99m2 w nowej kamienicy w okolicy centrum Inowrocławia. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, pokoju, kuchni oraz dużej łazienki z ubikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Inowrocław

Nowe,Inowrocław

260 000 zł90 m² 2 888,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Trójstronne, z ogrodem, osiedle nowe, duże mieszkanie Z potencjałem. Rewelacyjne mieszkanie! Aż 90m2 niemal w centrum miasta a jednak w spokojnej okolicy (osiedle Nowe bliżej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przypadek

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

240 000 zł58 m² 4 137,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne, trzypokojowe mieszkanie. Niskie koszty utrzymania. Cicha okolica w niedalekiej odległości od centrum. Kuchnia z zabudową drewnianą (płyta ceramiczna, zmywarka, lodówka), połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Solankowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

155 000 zł48 m² 3 229,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do mieszkania przynależy garaż położony obok domu oraz mała działeczka o pow 140m kw też zaraz obok domu. Garaż dodatkowo płatny -cena do ustalenia. Wejście do domu od strony podwórza , nie od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Inowrocław

Nowe,Inowrocław

50 m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 50 m2, położone w bloku po termomodernizacji na Nowym Osiedlu z dużym balkonem ( blisko parku Solanki oraz centrum miasta). Mieszkanie ustawne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Inowrocław

Nowe,Inowrocław

190 000 zł48 m² 3 958,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie znajdujące się w doskonałej lokalizacji w Inowrocławiu - serce osiedla nowego.Mieszkanie znajduje się w ocieplonym bloku z cegły na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Curie-Skłodowskiej

Toruńskie,Inowrocław

152 000 zł48 m² 3 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam ciepłe, przytulne mieszkanie na os. Toruńskim w Inowrocławiu! 48 metrów, nie wymaga remontu, 1 piętro, 3 pokoje [toaleta i łazienka osobno], balkon, przesympatyczni sąsiedzi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solankowa

Uzdrowisko,Inowrocław

195 000 zł75 m² 2 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W pobliżu urzędy,szkoły,przedszkola,przystanki komunikacji miejskiej,centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Sienkiewicza

Uzdrowisko,Inowrocław

1 600 zł180 m² 8,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:nie

Możliwość podziału mieszkania na 2 mniejsze O kubaturze 90 m2! Mieszkanie w stylowej kamienicy blisko centrum oraz uzdrowiska w Solankach Blisko szkoła, sklepy, przychodnia i inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rąbin

Rąbin,Inowrocław

115 000 zł32 m² 3 590,38 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu ładne,przytulne mieszkanko o powierzchni 32,03 m2. Mieści się na v piętrze w wieżowcu na początku osiedla Rąbin.Lokal składa się z dwóch pokoi ,kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Sienkiewicza

Uzdrowisko,Inowrocław

800 zł90 m² 8,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w stylowej kamienicy blisko centrum oraz uzdrowiska w Solankach Możliwość własnej aranżacji Gaz, woda, nowoczesne centralne ogrzewanie gazowe; salon z dużym balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piastowskie

Piastowskie,Inowrocław

1 000 zł38 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie na osiedlu Piastowskim 2- pokojowe w spokojnej okolicy, blisko sklepy, przystanek mzk, centrum. Mieszkanie jest umeblowane. Koszt wynajmu 1000 zł i opłaty, pobieram kaucję

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Inowrocław

195 000 zł50 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie na 3 piętrze(wspólnota) przy ul.Świętokrzyskiej w bloku między parkiem a działkami,15 min do Solanek i centrum.Dwa balkony (w kuchni od strony północnej i w pokoju od.