dowolna

Mieszkania w centrum Inowrocław - Oferty sprzedaży i najmu

53 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

53 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

265 000 zł73 m² 3 630 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Prezentujemy państwu na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe o powierzchni użytkowej 115m2 (w tym przynależne pomieszczenia gospodarcze w piwnicy o pow. 35m2). Nieruchomość zlokalizowana na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

85 000 zł40 m² 2 125 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż ofertę interesującego mieszkania w Centrum Inowrocławia. Lokal o powierzchni ok. 40m2, usytuowany na wysokim parterze w kamienicy z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Mikołaja Kopernika

Śródmieście,Inowrocław

850 zł39 m² 21,79 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie w centrum Inowrocławia. Mieszkanie po remoncie o powierzchni 39m2 znajduje się na pierwszym piętrze. Koszt wynajmu to 850zł plus czynsz do spółdzielni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

2 000 zł110 m² 18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Prezentujemy państwu na wynajem bezczynszowy lokal mieszkalny znajdujący się w domu jednorodzinnym. Nieruchomość usytuowana w bardzo atrakcyjnej lokalizacji blisko Centrum. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

195 000 zł47 m² 4 149 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Okazja atrakcyjne 2 pokoje, osiedle zamknięte. Zapraszam na prezentację przytulnego dwupokojowego mieszkania na Osiedlu Sady o powierzchni 47 metrów, zlokalizowanego na 3 piętrze. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

255 000 zł110 m² 2 328 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 109,54m2 usytuowane na atrakcyjnym I piętrze w stylowej kamienicy w centrum Inowrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

155 000 zł39 m² 3 974 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Śliczne mieszkanie do wprowadzenia - nie wymagające żadnego wkładu finansowego! Zapraszam na prezentację dwupokojowego mieszkania o powierzchni 39 m2 zlokalizowanego na 3 piętrze w bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

175 000 zł54 m² 3 241 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentację atrakcyjnego, 3- pokojowego mieszkania w doskonałej lokalizacji na Rąbinie o powierzchni 54 m2. Lokal w stanie do wprowadzenia, przestronny, jasny, bardzo ładny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

246 000 zł64 m² 3 849,77 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność prezentować Państwu funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie o pow. 63,9m2, zlokalizowane na I piętrze w bloku z cegły w Centrum, w cenie 246 tys.zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Inowrocław

250 904 zł67 m² 3 763,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu do sprzedaży przestronne trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, o pow. użytkowej 65,17m2, w cenie 250.904 zł. Mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Piastowskie

Piastowskie,Inowrocław

121 698 zł34 m² 3 625,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu do sprzedaży przestronną kawalerkę w stanie deweloperskim, o pow. użytkowej 31,61m2, w cenie 121.698 zł. Mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Piastowskie

Piastowskie,Inowrocław

175 000 zł41 m² 4 271,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jedyne takie mieszkanie! duży taras! Prezentujemy Państwu do sprzedaży przestronną kawalerkę w stanie deweloperskim, o pow. użytkowej 31,76m2, z dużym tarasem o pow. 49,6m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

246 000 zł62 m² 3 967,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prezentujemy Państwu bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie o pow. 62,5m2; usytuowane na drugim piętrze w dwupiętrowym budynku, wybudowanym w 2011 roku, zlokalizowanym w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Piastowskie

Piastowskie,Inowrocław

122 276 zł34 m² 3 605,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu do sprzedaży przestronną kawalerkę w stanie deweloperskim, o pow. użytkowej 31,76m2, w cenie 122.276 zł. Mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Inowrocław

248 440 zł67 m² 3 731,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, o pow. użytkowej 64,53m2, w cenie 248.440 zł. Mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze w bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

255 000 zł110 m² 2 318,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy o powierzchni 110 m2, składające się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie posiada duży balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Piastowskie

Piastowskie,Inowrocław

123 007 zł33 m² 3 674,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu do sprzedaży przestronną kawalerkę w stanie deweloperskim, o pow. użytkowej 31,95m2, w cenie 123.007 zł. Mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Inowrocław

Nowe,Inowrocław

173 000 zł50 m² 3 434,58 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszamy na prezentację urokliwego mieszkania o powierzchni 51m2 położonego na oś. Nowym. Nieruchomość położona jest na najbardziej pożądanym I piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Inowrocław

162 855 zł44 m² 3 682 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, o pow. użytkowej 42,3m2, w cenie 162.855 zł. Mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze w bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Piastowskie

Piastowskie,Inowrocław

119 581 zł35 m² 3 440,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę mieszkań na sprzedaż w stanie deweloperskim, zlokalizowanych w czteropiętrowym bloku z windą przy ul. Krzywoustego 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

1 100 zł49 m² 22,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentuję na wynajem mieszkanie w centrum Inowrocławia o powierzchni 49 m2, składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie całkowicie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

128 000 zł54 m² 2 374,77 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie do remontu z dużymi możliwościami aranżacyjnymi o powierzchni użytkowej 53,90 m2, składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rąbin

Rąbin,Inowrocław

209 500 zł66 m² 3 198,47 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu przestronne, jasne trzypokojowe mieszkanie na osiedlu Rąbin o pow 65,5m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi o powierzchniach: 19m2, 19m2, 8,7m2, kuchni - 9m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

249 000 zł62 m² 4 016,13 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62 m2, na trzecim piętrze, trzypiętrowego budynku, zlokalizowanego w centrum miasta na osiedlu zamkniętym. W skład mieszkania wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

118 000 zł60 m² 1 966,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentuję na sprzedaż Mieszkanie przy Centrum Miasta o powierzchni 60m2 na wysokim Parterze w zadbanej kamienicy należącej do wspólnoty Mieszkaniowej. Budynek z zewnątrz jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

180 000 zł98 m² 1 836,73 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentuję na sprzedaż Mieszkanie bezczynszowe w Inowrocławiu blisko Centrum Miasta o powierzchni 98m2 na trzecim piętrze w bardzo ładnej zadbanej kamienicy należącej do wspólnoty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

260 000 zł75 m² 3 466,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w kamienicy o powierzchni 75 m2 usytuowane na parterze w Inowrocławiu blisko centrum. W skład pomieszczeń wchodzą: - przedpokój, - trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

145 000 zł54 m² 2 690,17 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

550 000 zł103 m² 5 339,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jedyny w swoim rodzaju nowoczesny 103m2 apartament w centrum Inowrocławia w cenie 550 tys. ( cena podlega negocjacji! ) Mieszkanie jednopoziomowe o powierzchni użytkowej 103.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

160 000 zł42 m² 3 809,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie w Centrum miasta o pow.42m2 w cenie 160.000 tys.zł. ( cena podlega negocjacji! ) Mieszkanie jest położone na 3 piętrze w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

99 000 zł36 m² 2 750 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentuję na sprzedaż bardzo ładne, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 36 m2 usytuowane na I p. w Centrum. Nieruchomość składa się z pokoju z aneksem kuchennym , sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

110 000 zł42 m² 2 619,05 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! 1 piętro! 2 pokoje; centrum , ogrzewanie miejskie , blok Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 42 m2 zlokalizowane w centrum Inowrocławia w cenie 110 tys.zł. ( cena podlega negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Inowrocław

Nowe,Inowrocław

183 000 zł60 m² 3 050 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ciekawa oferta 3 pokojowego mieszkania z balkonem o pow. 60m2 na os. Nowym, bardzo blisko solanek w cenie 183 tys ( cena podlega negocjacji! ) Mieszkanie dwustronne , rozkładowe położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

155 000 zł42 m² 3 690,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie w Centrum miasta o pow.42m2 w cenie 155 tys.zł. ( cena podlega negocjacji ) Mieszkanie jest położone na 3 piętrze w nowszym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Inowrocław

Nowe,Inowrocław

145 000 zł54 m² 2 685,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie na os. Nowym o pow.54m2 w cenie 145 tys.zł. ( cena podlega negocjacji! ) Mieszkanie jest położone na 4 piętrze w bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

1 100 zł45 m² 24,44 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie W nowym budownictwie w bloku z cegły 45m2 Z balkonem w centrum w cenie 1100zł. Mieszkanie położone na 2 piętrze w budynku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

99 900 zł42 m² 2 378,57 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowe mieszkanie w centrum o powierzchni 42m2 w cenie 99 tys.900 zł. 2 pokojowe mieszkanie umiejscowione jest na 1 piętrze! Nieruchomość przeszła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

1 200 zł120 m² 10 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Oferujemy Państwu do wynajęcia bezczynszowe mieszkanie położone w centrum o pow. 120m2 w cenie 1200 zł. Mieszkanie jest położone na 1 piętrze w dwupiętrowej kamienicy. Lokal duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Inowrocław

115 000 zł52 m² 2 211,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oddzielna własność Z księgą wieczystą! Oferta dla osób, które poszukują mieszkania gotowego do zamieszkania. Lokal położony na parterze o powierzchni 47m2, w dwupiętrowej zadbnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

550 000 zł103 m² 5 339,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż niepowtarzalny 3 pokojowy apartament o pow 103m2 w centrum Inowrocławia w cenie 550 tys. ( cena podlega negocjacji! ) Mieszkanie jednopoziomowe o powierzchni użytkowej 103.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

850 zł42 m² 20,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 42m2, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie znajduje się w nowo wybudowanej kamienicy w centrum.