dowolna

Domy z aneksem kuchennym Inowrocław - Lista ofert sprzedaży i najmu

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

979 000 zł220 m² 4 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący położony na dużej działce o powierzchni 2500mkw. Dom ma dwa wejścia - można podzielić na 2 samodzielne mieszania - strych (99,50mkw.) i parter.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł134 m² 5 820,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej Prezentuję Państwu na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne domy w zabudowie szeregowej z garażem ok. 18,00m2 w bryle budynku oraz dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł93,12 m² 7 946,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:273 m²

Studio Focus Nieruchomości przedstawia nietuzinkową inwestycję składającą się z budynków w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Funkcjonalne jednopoziomowe i dwupoziomowe apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł236 m² 5 720,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Luksusowa willa przy Parku Solankowym Inowrocław. Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Anna Nieruchomości Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży! Ekskluzywna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł86,55 m² 7 741,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł116 m² 8 612,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:549 m²

Focus Nieruchomości prezentuje piętrowy dom typu bliźniak wraz z lokalem użytkowym, który świetnie nadaje się do połączenia życia rodzinnego z prowadzeniem własnej firmy. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł151,60 m² 4 287,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Anna Nieruchomości prezentuje dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 151,6 m2. Położony w spokojnej okolicy na osiedlu ekskluzywnych, nowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł145,73 m² 5 757,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:123 m²

Studio Focus Nieruchomości przedstawia nietuzinkową inwestycję składającą się z budynków w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Funkcjonalne dwupoziomowe apartamenty z osobnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł900 m² 1 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:344 m²

Kamienica z oficyną w centrum Inowrocławia o powierzchni użytkowej 619,92 m2 (powierzchnia liczona jest bez schodów, korytarzy, piwnic, strychów)., powierzchnia całkowita około 900 m2.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł230 m² 4 130,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:590 m²

Na sprzedaż Dom o łącznej powierzchni 232m2 z czego na pow. użytkową przypada 207m2 zlokalizowany w Inowrocławiu na os Solno w cenie 950 tys. zł ( cena podlega negocjacji ). Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jagiellońska

Solno,Inowrocław

1 190 000 zł272 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:674 m²

Anna Nieruchomości ma niezwykła przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy i przytulny dom o powierzchni 200 m2. Na szczególna uwagę zasługuje położenie domu - ulica Jagiellońska, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kościelskiego

Solno,Inowrocław

789 000 zł109 m² 8 292,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Ksd Development ma przyjemność zaoferować jedyne w swoim rodzaju apartamenty klasy premium położone na osiedlu Solno w Inowrocławiu. Złote Tarasy składają się z 4 luksusowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

689 000 zł130 m² 5 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Dom wolnostojący na dużej 946-metrowej działce w mieście. Doskonała lokalizacja wszystko w zasięgu spaceru: przystanek autobusowy 90 m, sklep 200 m, szkoła 250 m, park 200 m. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przybyszewskiego

Szymborze,Inowrocław

829 000 zł147 m² 5 648,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Anna Nieruchomości ma niezwykła przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom z bardzo wysokim standardem wykończenia, w zabudowie bliźniaczej. Oferowany dom jest 2-kondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Stare Miasto,Inowrocław

910 000 zł220 m² 4 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:947 m²

Poszukujesz gotowego domu dla swojej rodziny? Takiego który był budowany z dbałością o każdy szczegół? Świetnie się składa! tylko W naszym biurze! Na sprzedaż dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Inowrocław

Szymborze,Inowrocław

510 000 zł93 m² 5 479,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Uwaga: został ostatni apartament W sprzedaży! Sprzedam dwupoziomowy apartament w nowym budownictwie z 2023 r. na terenie zamkniętym! Stan deweloperski. Powierzchnia użytkowa 73,72 m2 plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przybyszewskiego

Szymborze,Inowrocław

510 000 zł93 m² 5 479,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Anna Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowoczesny apartament w zabudowie szeregowej do własnej aranżacji charakteryzujące się nowoczesnym rozkładem pomieszczeń w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasztanowa

Solno,Inowrocław

379 000 zł90 m² 4 211,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:903 m²

Sprzedaż bezpośrednia! mw Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu do sprzedaży wolnostojący dom o powierzchni ok. 90 m2 położony w Inowrocławiu, przy ul. Kasztanowej, na rogu z ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

510 000 zł74 m² 6 918,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

MW Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej Inowrocław, ul. Przybyszewskiego 52. Ostatni wolny segment Z garażem! Cena 510 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przybyszewskiego

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

416 000 zł74 m² 5 642,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

MW Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej Inowrocław, ul. Przybyszewskiego 52. Szukasz komfortowego, nowoczesnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kochanowskiego

Rąbin,Inowrocław

749 000 zł130 m² 6 241,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:460 m²

MW Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż wyjątkowy, bardzo zadbany dom jednorodzinny o powierzchni 130 m2, położony w spokojnej i cenionej lokalizacji na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

720 000 zł200 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:235 m²

Biuro Nieruchomości dream homes ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej położony na Osiedlu Lotniczym w Inowrocławiu. Rok budowy 2002.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

530 499 zł93 m² 5 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Anna Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowoczesne apartamenty w zabudowie szeregowej do własnej aranżacji charakteryzujące się nowoczesnym rozkładem pomieszczeń w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dankowskiego

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

1 790 000 zł201 m² 8 902,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 022 m²

Wyjątkowa nieruchomość dla wymagających - energooszczędność, styl i technologia. W cenie domu zawarte jest umeblowanie! Prestiżowa oferta na wyłączność tylko w Prestige.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Popiełuszki

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

785 000 zł151 m² 5 198,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowy do na Osiedlu Rąbin - sprzedam jeden dom zlokalizowany na Osiedlu Rąbin u zbiegu ulic Popiełuszki, chmielnej i Pszenicznej. Lokalizacja ta oznacza bliskość sklepów, parku Solankowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Inowrocław

Rąbin,Inowrocław

785 000 zł151 m² 5 198,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Uwaga! Klient kupujacy nie płci prowizji!dream Homes Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę sprzedaży domu z garażem w zabudowie szeregowej. Na parterze nieruchomości znajduje się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

421 800 zł74 m² 5 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Dream Homes Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży domu w nowoczesnej zabudowie szeregowej zlokalizowanego w Inowrocławiu w spokojnej, cichej okolicy, w otoczeniu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

1 450 000 zł236 m² 6 144,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Makuszyńskiego

Bajka,Inowrocław

679 000 zł180 m² 3 772,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:230 m²

Duży dom z rewelacyjną lokalizacją! Prezentuję Państwu bardzo atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej o pow. ok. 180,00m2, zlokalizowany w Inowrocławiu, na osiedlu Bajka. Dom ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

525 000 zł93 m² 5 645,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Sprzedam nowoczesny apartament w zabudowie szeregowej w spokojnej dzielnicy Inowrocławia Posiadam na sprzedaż apartament w stanie deweloperskim w Inowrocławiu. Okolica jest cicha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Inowrocław

Rąbin,Inowrocław

720 000 zł240 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Duży dom na sprzedaż w Inowrocławiu! Biuro Nieruchomości prezentuje wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 160 m , położony w prestiżowej lokalizacji. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

2 200 zł70 m² 31,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Mam przyjemność zaprezentowć Państwu do wynajęcia dom o powierzchni 70m2, skłdający sie z salonu z aneksem kuchennym, 2 oddzielnych sypialni, łazienki i holu. Budynek posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Makuszyńskiego

Bajka,Inowrocław

729 000 zł180 m² 4 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:230 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

410 000 zł113 m² 3 628,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:605 m²

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Nieruchomości prezentuje przytulny nowy, wolnostojący dom o powierzchni 113 m2 w stanie surowym. Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku pcc!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Inowrocław

Solno,Inowrocław

720 000 zł132 m² 5 469,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Anna Nieruchomości prezentuje wyjątkowy, niskoenergetyczny apartament w zabudowie bliźniaczej, gotowy do indywidualnej aranżacji. Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Inowrocław

Szymborze,Inowrocław

949 000 zł122 m² 7 756,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:585 m²

Nowoczesny i energooszczędny dom o wysokim standardzie. Oferta na wyłączność biura nieruchomości Prestige. Prestige Nieruchomości prezentuje wolnostojący dom o pow. użytkowej 122,35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

450 000 zł147 m² 3 057,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 097 m²

Wyjątkowy dom w niepowtarzalnej, kameralnej lokalizacji w miejscowości Karczyn-Wieś. Osiedle Leśna Polana to oaza ciszy i spokoju. Odległość od granic Inowrocławia to 11 km. Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrzosowa

Solno,Inowrocław

748 000 zł110 m² 6 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Ksd Development ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej znajdujący się na malowniczym osiedlu Solno w Inowrocławiu. Osiedle Wrzosowe to nowoczesne i zaciszne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przybyszewskiego

Szymborze,Inowrocław

421 800 zł74 m² 5 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Witam serdecznie, na sprzedaż jest nowy dom jednorodzinny o łącznej powierzchni użytkowej równej 73,72 metra kwadratowego plus garaż o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

1 350 000 zł124 m² 10 887,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:982 m²

Biuro Anna Nieruchomości w Inowrocławiu prezentuje komfortowy, wolnostojący, parterowy dom z poddaszem użytkowym z 2010 roku. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 982.