dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Inowrocław Osiedle Piastowskie

34 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

34 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z garażem Inowrocław

Piastowskie,Inowrocław

1 300 zł26 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nowoczesna kawalerka 26 m po remoncie do wynajęcia W ofercie biura Dream Homes Nieruchomości znajduje się wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 26m2, zlokalizowana na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętego Ducha

Piastowskie,Inowrocław

199 000 zł31 m² 6 368 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Rezerwacja Szukasz mieszkania z duszą, które łączy urok historycznej architektury z wygodą nowoczesnych rozwiązań? Ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż funkcjonalne, świeżo wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marulewska

Piastowskie,Inowrocław

210 000 zł35 m² 5 949,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

MW Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,3 m , położone na wysokim parterze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji, przy ulicy Marulewskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marulewska

Piastowskie,Inowrocław

210 000 zł36 m² 5 822,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prestige Nieruchomości prezentuje mieszkanie o powierzchni 36,07 m , położone na pierwszym, bardzo wygodnym piętrze czteropiętrowego bloku na osiedlu Piastowskim przy ul. Marulewskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Piastowskie,Inowrocław

229 000 zł38 m² 6 026,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

MW Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane przy ulicy Łokietka 45 w Inowrocławiu, na osiedlu Piastowskim II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Piastowskie,Inowrocław

225 000 zł44 m² 5 056,18 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż | 2-pokojowe mieszkanie Osiedle Piastowskie, inowrocław cena: 225 000zł Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Długa

Piastowskie,Inowrocław

299 900 zł58 m² 5 210,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Przestrzeń dla całej rodziny - 4 pokoje, i piętro, świetna lokalizacja Tu może zacząć się Wasz nowy dom 4 pokoje na Osiedlu Piastowskim. Szukasz miejsca, w którym Twoja rodzina poczuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Piastowskie,Inowrocław

200 000 zł38 m² 5 242,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Anna Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,15 m , położone na parterze w 4-piętrowym bloku na Osiedlu Piastowskim przy ul. Mieszka I w Inowrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Świętego Ducha

Piastowskie,Inowrocław

198 000 zł25 m² 7 795,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prestige Nieruchomości prezentuje wyjątkowe mieszkanie urządzone z ponadczasowym gustem i dbałością o każdy detal, o powierzchni 25,40 m , do którego to mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Inowrocław

Piastowskie,Inowrocław

900 zł30 m² 30,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

MW Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia kawalerkę o pow.29,70m2 zlokalizowaną przy ulicy Łokietka na osiedlu Piastowskim II w cenie 900 zł plus czynsz KSM oraz opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mieszka I

Piastowskie,Inowrocław

249 000 zł48 m² 5 201,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

MW Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 47,87 m , zlokalizowane w Inowrocławiu przy ulicy Mieszka I na osiedlu Piastowskim II, w cenie 249.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Inowrocław

Piastowskie,Inowrocław

259 000 zł50 m² 5 160,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - Inowrocław, osiedle Piastowskie Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 50,19 m , położone na 4. piętrze (ostatnim).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piastowskie,Inowrocław

250 000 zł45 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mam przyjemność zaprezentowć Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45m2, położone na I piętrze w budynku przy ulicy Władysława Łokietka 10. Lokal do kapitalnego remontu, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły

Piastowskie,Inowrocław

329 000 zł46 m² 7 174,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

MW Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w cenie 329 000 zł. Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i nowocześnie urządzone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marulewska

Piastowskie,Inowrocław

275 000 zł51 m² 5 395,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

MW Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 50,97 m zlokalizowane przy ulicy Marulewskiej na os. Piastowskim I w cenie 275 000 zł. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Władysława Łokietka

Piastowskie,Inowrocław

335 000 zł57 m² 5 887,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

MW Biuro Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży czteropokojowego mieszkania o powierzchni 56,9 m , zlokalizowanego przy ulicy Łokietka 47 na osiedlu Piastowskim II. Nieruchomość dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piastowskie,Inowrocław

220 000 zł36 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Dream Homes prezentuje: 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,35m2 na osiedlu Piastowskim ul. Marulewska Biuro nieruchomości Dream Homes z przyjemnością prezentuje Państwu funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Piastowskie,Inowrocław

259 000 zł50 m² 5 160,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cześć! Mam dla Ciebie świetną ofertę na sprzedaż mieszkania w Inowrocławiu, na osiedlu Piastowskim. To przytulne mieszkanie o powierzchni 50,19 m znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marulewska

Piastowskie,Inowrocław

285 000 zł37 m² 7 736,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prestige Nieruchomości prezentuje mieszkanie o pow. 36,84 m2 usytuowane na I piętrze w bloku na Osiedlu Piastowskim. Mieszkanie składa się z salonu z otwartą kuchnią, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Piastowskie,Inowrocław

1 400 zł37 m² 37,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjna oferta mieszkania na wynajem, obecnie niezamieszkałego. Oferta na wyłączność biura nieruchomości Prestige. Klucze w biurze. Wymagany najem okazjonalny u Notariusza. Preferowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętego Ducha

Piastowskie,Inowrocław

187 000 zł27 m² 6 925,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 27m2. usytuowane na drugim piętrze w świeżo wyremontowanej kamienicy w Inowrocławiu. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Inowrocław

Piastowskie,Inowrocław

235 000 zł48 m² 4 909,13 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,87 m2 usytuowane na drugim piętrze! Lokalizacja: inowrocław Osiedle Piastowskie Niskie koszty utrzymania! Czynsz do ksm ok. 500 zł Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Władysława Łokietka

Piastowskie,Inowrocław

155 000 zł26 m² 6 059,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Kawalerka osiedle piastowskie Na sprzedaż kawalerka na osiedlu Piastowskim przy ul. Wł.Łokietka w Inowrocławiu. Mieszkanie idealna dla singla, pary lub jako inwestycja Oferuję przytulne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Piastowskie,Inowrocław

329 000 zł48 m² 6 854,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przytulne, po generalnym remoncie 3-pokojowe mieszkanie | ul. Łokietka, inowrocław Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 50 m , zlokalizowane na popularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Inowrocław

Piastowskie,Inowrocław

280 000 zł168 m² 1 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam Państwu na sprzedaż przestronny lokal użytkowy położony w atrakcyjnej części miasta Inowrocławia ( Osiedle Piastowskie).Lokal o powierzchni 168m2 jest posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Inowrocław

Piastowskie,Inowrocław

1 200 zł37 m² 32,43 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam Państwu do wynajęcia mieszkanie o powierzchni około 37 m2, składające się z dwóch pokoi, kuchni z oknem, łazienki wraz z wc oraz przedpokoju. Lokal położony jest na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Inowrocław

Piastowskie,Inowrocław

1 200 zł37 m² 32,43 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam Państwu do wynajęcia mieszkanie o powierzchni około 37 m2, składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki wraz z wc oraz przedpokoju położone na IV piętrze w bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Inowrocław

Piastowskie,Inowrocław

1 000 zł30 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przedmiotem najmu jest kawalerka o powierzchni ok. 30 m2, położona w bloku na os. Piastowskim na 4 piętrze. Bardzo atrakcyjna lokalizacja - w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Inowrocław

Piastowskie,Inowrocław

204 000 zł30 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest kawalerka o powierzchni ok. 30 m2, położona w bloku na os. Piastowskim na 4 piętrze. Bardzo atrakcyjna lokalizacja - w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Piastowskie,Inowrocław

275 000 zł50 m² 5 479,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława Łokietka

Piastowskie,Inowrocław

203 000 zł30 m² 6 835,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Sprzedam kawalerkę na wysokim parterze przy ul. Łokietka, os. Piastowskie w Inowrocławiu. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze nieruchomości. Lokal o powierzchni użytkowej 29,70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Piastowskie,Inowrocław

245 000 zł38 m² 6 413,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Witam sprzedam mieszkanie dwupokojowe z balkonem na osiedlu Piastowskim. , mieszkanie częściowo umeblowane.Blok posiada stację uzdatniania wody. Więcej informacji udzielę telefonicznie.Tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Piastowskie,Inowrocław

490 000 zł240 m² 2 041,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:320 m²

Rezerwacja do 14.11.2025 Szukasz domu w mieście, który jest w dobrej lokalizacji? A może poszukujesz domu z potencjałem, takiego który pozwoli na prowadzenie niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętego Ducha

Piastowskie,Inowrocław

179 000 zł51 m² 3 479,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie Dwa Poziomy Stan Deweloperski to mieszkanie możesz kupić na raty bez udziału banku. Szczegóły W biurze nieruchomosci. Mieszkanie w odnowionej kamienicy. Stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marulewska

Piastowskie,Inowrocław

225 000 zł36 m² 6 218,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

MW Biuro Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży atrakcyjnego mieszkania dwupokojowego o powierzchni 36,18 m , zlokalizowanego przy ulicy Marulewskiej w Inowrocławiu. Cena nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piastowskie,Inowrocław

269 000 zł47 m² 5 723,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47, 37m2, 3 pokoje - idealne dla rodziny lub pod inwestycję! Mieszkanie funkcjonalne, położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Inowrocław

Piastowskie,Inowrocław

1 100 zł39 m² 28,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

MW Biuro Nieruchomości prezentuje do wynajęcia przytulne, umeblowane mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 39 m2, położone przy ulicy Łokietka, na osiedlu Piastowskim II. Miesięczny koszt najmu to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piastowskie,Inowrocław

369 000 zł57 m² 6 477,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ekskluzywne mieszkanie 3-pokojowe na osiedlu piastowskim Cena: 375 000 zł | Powierzchnia: 56,97 m | 3. piętro w 4-piętrowym bloku opis oferty: biuro Nieruchomości z dumą prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Łokietka

Piastowskie,Inowrocław

249 000 zł46 m² 5 422,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko w biurze Smaga Nieruchomości! Jasne, zadbane mieszkanie o powierzchni 45,92 m2, położone na IV piętrze w bloku, przy ul. Władysława Łokietka, na osiedlu piastowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Inowrocław

Piastowskie,Inowrocław

204 000 zł30 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, al. Okrężna

Piastowskie,Inowrocław

1 500 000 zł1 051 m² 1 426,94 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prezentujemy Państwu bardzo ciekawą nieruchomość na działalność gospodarczą w centrum Inowrocławia. Oferta wyłącznie u nas. Nie szukaj dalej! Dwa budynki o powierzchni łącznej.