Mieszkanie Inowrocław

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

  • 273 000 zł
  • 48,10 m²
  • 5 675,68 zł/m²

Zdjęcie

Wiktor Nowicki

Skontaktuj się

Mieszkanie Inowrocław

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
6 maja 2026

273 000 zł

48,10 m²

5 675,68 zł/m²

Mieszkanie Inowrocław

Zaktualizowane: 6 maja 2026

273 000 zł 48,10 m² 5 675,68 zł/m²

Piętro:
3/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicy
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

3/4

Liczba pokoi:

3

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 273 000 zł (5 675,68 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: spółdzielcze własnościowe, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 48,10 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1
  •   technika budowy: wielka płyta
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 754 zł
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: wanna, oddzielne WC
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania po remoncie w Inowrocławiu znajdującego się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku.

Mieszkanie o powierzchni 48,1 mkw. którego w skład wchodzi:

- Przestronny pokój z wyjściem na balkon (14,85 mkw.)
- Pokój ( 9,69 mkw.)
- Pokój ( 8,09 mkw.)
- Przedpokój (6,56 mkw.)
- Kuchnia ( 5,47 mkw.)
- Łazienka ( 2,54 mkw.)
- WC (0,9 mkw.)

Dodatkowym atutem jest piwnica. (...)

Agent

Wiktor Nowicki

531 030...

531 030 345

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

531 030...

531 030 345

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.