Mieszkanie, ul. Władysława Łokietka

Władysława Łokietka, Piastowskie, Inowrocław, kujawsko-pomorskie

  • 219 000 zł
  • 37,67 m²
  • 5 813,64 zł/m²

Zdjęcie

Maciej Więzowski

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Władysława Łokietka

zaktualizowane:
11 maja 2026

219 000 zł

37,67 m²

5 813,64 zł/m²

Mieszkanie, ul. Władysława Łokietka

Zaktualizowane: 11 maja 2026

219 000 zł 37,67 m² 5 813,64 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
parter/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

parter/4

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 219 000 zł (5 813,64 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 37,67 m², 2 pokoje; stan: dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/4
  • Czynsz: 357 zł
  • Kuchnia: z oknem
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Źródło: biuro nieruchomości: MW Biuro Nieruchomości, zaktualizowane: 11.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 68/17884/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

MW Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przytulne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37,67 m², położone na wysokim parterze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji przy ul. Łokietka 37 na osiedlu Piastowskim w Inowrocławiu w cenie 219 000 zł.

Lokal składa się z ustawnego salonu, sypialni, jasnej oddzielnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki. Mieszkanie jest ciepłe i funkcjonalne, idealne zarówno dla singla, pary, jak i pod inwestycję pod wynajem. (...)

Agent

Maciej Więzowski

600 610...

600 610 723

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

600 610...

600 610 723

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość