dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Inowrocław - Sprzedaż i wynajem

27 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Inowrocław

Rąbin,Inowrocław

360 000 zł60 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam, posiadam mieszkanie na sprzedaż na osiedlu Rąbin w Inowrocławiu. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w bloku. W pobliżu bloku znajdują się liczne sklepy, galeria,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Piastowskie,Inowrocław

314 000 zł58 m² 5 413,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Anna Nieruchomości prezentuje dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie w idealnej lokalizacji na osiedlu Piastowskim w Inowrocławiu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wrzosowa

Solno,Inowrocław

456 000 zł60 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ksd Development ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy 3-pokojowy apartament w zabudowie szeregowej znajdujący się na parterze z przynależnym miejscem postojowym oraz ogródkiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipowa

Piastowskie,Inowrocław

255 000 zł39 m² 6 538,46 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Witam serdecznie. Mam do sprzedania mieszkanie zlokalizowane na Oś. Piastowskim (ul. Lipowa). Mieszkanie dwustronne bardzo ciepłe, jasne, znajduje się na 3 piętrze w bloku z windą. Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lipowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

392 026 zł63 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkania w stanie deweloperskim przy ul. Lipowej w Inowrocławiu : -okna z roletami automatycznym -ogrzewanie podłogowe gazowe z własnym piecem kondensacyjnym -miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleje Mikołaja Kopernika

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

185 000 zł22 m² 8 409,09 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyremontowana nieruchomość o powierzchni 22m2. W skład nieruchomości wchodzi przestronny salon z aneksem kuchennym 18m2 , łazienka oraz balkon. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzymińskiego

Rąbin,Inowrocław

189 000 zł32 m² 5 906,25 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Anna Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu przytulne mieszkanie 2-pokojowe na 9 piętrze w wysokim bloku z windą w idealnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piastowskie,Inowrocław

219 000 zł48 m² 4 562,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Nieruchomości prezentuje słoneczne mieszkanie składające się z trzech pokoi w dobrze skomunikowanej części osiedla Piastowskiego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętego Ducha

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

250 000 zł31 m² 8 064,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie na sprzedaż, gotowe do wprowadzenia, wyposażone. Idealne na start lub na najem. Dwupokojowe mieszkanie w bloku przy ulicy Świętego Ducha 88I na II piętrze (na przeciwko parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Inowrocław

Nowe,Inowrocław

295 000 zł50 m² 5 923,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nieruchomości - zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania położonego w Inowrocławiu na osiedlu Nowym w bezpośrednim sąsiedztwie popularnego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jesionowa

Solno,Inowrocław

479 000 zł68 m² 7 044,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Sprzedam Mieskanie 66.2m2 plus komórka lokatorska. Mieskanie składa się z Korytarz z zabudowa Salon z aneksem kuchennym Dwóch sypialni w tym jedna z garderoba Dużej łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

408 000 zł52 m² 7 846,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Sprzedane!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Piastowskie,Inowrocław

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie świeżo po remoncie na oś. piastowskim II do wynajęcia od zaraz. Doskonała lokalizacja, bardzo blisko do szkół, sklepów. Wynajem bez pośredników. 3 pokoje, widna kuchnia łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Inowrocław

Nowe,Inowrocław

1 100 zł34 m² 32,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie położone w spokojnej dzielnicy blisko parku Solanki. Częściowo umeblowane. Wynajem okazjonalny u notariusza (400 zł) tylko dla niepalących, min 1 rok. Koszty: wynajem 1100 plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kleeberga

Rąbin,Inowrocław

269 000 zł49 m² 5 489,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Parter bezpośrednio 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji zaraz obok galerii Solnej i Parku. Składa się z trzech pokoi, łazienki z prysznicem i osobnego wc. Słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Toruńskie

Toruńskie,Inowrocław

291 000 zł58 m² 5 017,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe w Inowrocławiu na osiedlu Toruńskim o powierzchni 57,56m2 zlokalizowane jest na parterze. Mieszkanie dwustronne wschód/zachód, w skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Andrzeja

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

139 900 zł25 m² 5 578,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Kawalerka w centrum z potencjałem. Kawalerka na parterze o pow. 25,08 m2 w rewitalizowanej kamienicy w centrum miasta. Zalety budynku: - kamienica w trakcie kompleksowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przybyszewskiego

Szymborze,Inowrocław

2 000 zł110 m² 18,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Samodzielne mieszkanie w domku jednorodzinnym w pełni umeblowane składające się;salon z aneksem kuchennym , 2 sypialnie , garderoba , wc. łazienka, pralnia.Mieszkanie bezczynszowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

189 000 zł40 m² 4 675,90 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 38,72 m2 z piwnicą o pow. 1,70 m2. Mieszkanie jest własnościowe posiada księgę wieczystą bez obciążeń kredytowych. Lokalizacja: inowrocław, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaworskiej

Rąbin,Inowrocław

250 000 zł66 m² 3 808,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

NA sprzedaż / 3 pokojowe mieszkanie w Inowrocławiu - ul. Genowefy Jaworskiej 12 Szukasz mieszkania do własnej aranżacji, aby stworzyć swoją wymarzoną przestrzeń? Nie szukaj dalej, ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wawrzyniaka

Nowe,Inowrocław

240 000 zł38 m² 6 233,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po wymianie pionów w bloku, po kapitalnym remoncie. Piwnica i duży balkon.Mieszkanie godne polecenia, ciepłe środkowe. Z racji kupna większego, tylko gotówka.BEZ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piastowskie,Inowrocław

199 000 zł54 m² 3 685 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Dzień dobry ;) Szukasz mieszkania w niskim bloku? Chcesz mieszkać na os. Piastowskim? Chcesz wykończyć mieszkanie zgodnie ze swoimi oczekiwaniami? Zapoznaj się z tą ofertą! Prezentuję 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

289 000 zł46 m² 6 282,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż niepowtarzalne mieszkanie 46 metrów 3 pokoje 2 piętro osiedle piastowskie z balkonem Mieszkanie posiada najniższy czynsz w Inowrocławiu 300 zł! W cenie mieszkania pozostaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Inowrocław

Nowe,Inowrocław

224 500 zł45 m² 4 988,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Niepowtarzalna okazja zakupu mieszkania po generalnym remoncie w bardzo dobrej cenie! Mieszkanie 3 pokojowe 45,45 m2 Bardzo niskie koszty utrzymania Po generalnym remoncie wymieniona : -hydraulika ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Harcerstwa Polskiego

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

225 000 zł38 m² 5 984 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

! tylko U nas! nowa niższa cena! Oferuję do sprzedaży wyjątkowe, komfortowo urządzone 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Nowym w ogrodzonym bloku blisko parku Uzrowiskowego Solanki Całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mieszka I

Piastowskie,Inowrocław

1 250 zł48 m² 26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Uwaga! uwaga! uwaga! tylko U nas! Do wynajęcia dwustronne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 47.87m2 wolne od zaraz. Budynek położony w poszukiwanej lokalizacji - os. Piastowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ponińskiego

Solno,Inowrocław

269 000 zł48 m² 5 561,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

! pilne! pilne! pilne! obniżka ceny O 30.000! TYLKO 269.000,00! *** TYLKO U NAS KLUCZE W BIURZE *** Oferuję na sprzedaż przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,37 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

489 000 zł89 m² 5 494 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przytulne dwupoziomowe mieszkanie na os. Sady o pow. 89m2 z dwoma balkonami W skład mieszkania wchodzi: 1 poziom: duży salon z aneksem kuchennym, łazienka z wc. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rąbin,Inowrocław

305 000 zł61 m² 4 976 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Tylko U nas! przestronne, mieszkanie W samym sercu osiedla rąbin! Polecam do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 61,30 m2 usytuowane na trzecim piętrze w niezwykle cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, al. Sienkiewicza

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

1 600 zł65 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Tylko U nas! Jeśli szukasz dużego, przestronnego mieszkania do wynajęcia w najbardziej pożądanej lokalizacji, blisko Parku Uzdrowiskowego Solanki - ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rąbin,Inowrocław

297 000 zł61 m² 4 898 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Okazja! okazja! okazja! nowa niższa cena tylko U nas! oferta na wyłączność! Doskonałe, wymarzone miejsce do zamieszkania na początku osiedla Rąbin. Do sprzedania ładne, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marulewska

Piastowskie,Inowrocław

266 000 zł46 m² 5 846,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie własnościowe z kw na Os. Piastowskim. Blok po termomodernizacji, mieszkanie po wymianie instalacji sanitarnych i elektrycznych, gładzie, panele i glazura na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Rąbin

Rąbin,Inowrocław

199 000 zł32 m² 6 214,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Tylko Z makler nieruchomości mają Państwo możliwość nabycia przestrzennego i słonecznego mieszkania usytuowanego na I piętrze trzypiętrowego bloku z 2006 roku w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Rąbin,Inowrocław

330 000 zł65 m² 5 076,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 65,4 m2 w świetnej lokalizacji w bloku 4 piętrowym na 1 piętrze, w pobliżu Galerii Solnej, biedronķi, apteki , niedaleko szkoła,przedszkole ,plac zabaw, sklepy, przystanek mpk,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lipowa

Piastowskie,Inowrocław

950 zł39 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz mieszkania do wynajęcia w dobrej lokalizacji Osiedla Piastowskiego - ta oferta jest dla Ciebie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w wieżowcu przy ulicy Lipowej W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wachowiaka

Rąbin,Inowrocław

299 000 zł61 m² 4 918,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania przestronnego i w pełni funkcjonalnego? Interesuje Cię lokalizacja na inowrocławskim Osiedlu Rąbin? Zapraszam do zapoznania się z ofertą! Przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Rąbin,Inowrocław

289 000 zł61 m² 4 751 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

! nowa niższa cena! tylko U nas! oferta na wyłączność! Doskonałe, wymarzone miejsce do zamieszkania na osiedlu Rąbin. Do sprzedaży przyjemne, przestronne, dwustronne, mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Rąbin,Inowrocław

1 300 zł61 m² 21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

! najem okazjonalny! tylko U nas! oferta na wyłączność! Doskonałe, wymarzone miejsce do zamieszkania na osiedlu Rąbin. Do wynajęcia przyjemne, przestronne, dwustronne, mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Inowrocław

Nowe,Inowrocław

1 100 zł36 m² 30,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe na os,Nowym.36m.blisko Solanki,delikatesy centrum,szkoła ,przedszkole.Opłaty 1100zł/mc + czynsz 370zł +opłaty licznikowe(raz na 2miesiące).Najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Błonie

Toruńskie,Inowrocław

229 000 zł48 m² 4 771 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

! super okazja obniżka ceny! Doskonałe, wymarzone miejsce do zamieszkania na Osiedlu Toruńskim, przy ulicy Błonie na ogrodzonym zielonym terenie. Do sprzedania ładne dwustronne, przestronne 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Rąbin,Inowrocław

307 000 zł61 m² 5 047 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

! okazja obniżka ceny! przestrzenne ,mieszkanie W samym sercu osiedla rąbin! Polecam do sprzedaży atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,83 m2 usytuowane na pierwszy piętrze.