dowolna

Mieszkania umeblowane Inowrocław - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

56 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

56 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Inowrocław

Toruńskie,Inowrocław

195 000 zł36 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Anna Nieruchomości prezentuje, 2 pokojowe, dwustronne mieszkanie na osiedlu Toruńskim. Nieruchomość o całkowitej powierzchni 39 m2. Lokal usytuowany na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleje Mikołaja Kopernika

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

185 000 zł22 m² 8 409,09 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyremontowana nieruchomość o powierzchni 22m2. W skład nieruchomości wchodzi przestronny salon z aneksem kuchennym 18m2 , łazienka oraz balkon. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzymińskiego

Rąbin,Inowrocław

189 000 zł32 m² 5 906,25 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Anna Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu przytulne mieszkanie 2-pokojowe na 9 piętrze w wysokim bloku z windą w idealnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Inowrocław

Rąbin,Inowrocław

455 000 zł54 m² 8 425,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą kupna mieszkania. Mieszkanie znajduję się na osiedlu Rąbin ( nowe budownictwo ) w zielonym otoczeniu. Mieszkanie o powierzchni 54m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Inowrocław

Rąbin,Inowrocław

229 000 zł35 m² 6 542,86 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Anna Nieruchomości prezentuje , 2 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na osiedlu Rąbin. Nieruchomość o powierzchni 35 m2. Lokal usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Inowrocław

Piastowskie,Inowrocław

240 000 zł38 m² 6 315,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Anna Nieruchomości prezentuje 2-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze na osiedlu Piastowskim. Nieruchomość o powierzchni 38 m2. Lokal usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Piastowskie,Inowrocław

312 000 zł58 m² 5 379,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Anna Nieruchomości prezentuje dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Krzywoustego - osiedle Piastowskie. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plater

Rąbin,Inowrocław

329 000 zł60 m² 5 460,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Nieruchomości prezentuje dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - osiedle Rąbin. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 60,25 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kleeberga

Rąbin,Inowrocław

360 000 zł61 m² 5 901,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 60,64 m2 zlokalizowane na osiedlu Rąbin. Lokal usytuowany jest na parterze. Całe mieszkanie składa się z salonu, dwóch pokoi (w tym 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Śródmieście,Inowrocław

165 000 zł55 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkania do własnej aranżacji w kamienicy zlokalizowane przy Inowrocławskim rynku. Mieszkania składają się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kleeberga

Uzdrowiskowe,Inowrocław

409 000 zł73 m² 5 611,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości properton przedstawia wyjątkowe dwustronne mieszkanie o powierzchni 72,88 metra kwadratowego, gotowe do natychmiastowego zamieszkania. Szczegóły dotyczące nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Nowe,Inowrocław

325 000 zł49 m² 6 659,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mam przyjemność przedstawić Państwu dwustronne jasne mieszkanie o powierzchni 48,8 m2 z ekspozycją okien wschód - zachód. Mieszkanie o powierzchni 48,8 m2 to doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Rąbin,Inowrocław

448 900 zł66 m² 6 836 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Z przyjemnością prezentuję Państwu słoneczne mieszkanie w bloku, w atrakcyjnej lokalizacji, przy alei Niepodległości w Inowrocławiu. Czynsz za mieszkanie wraz z opłatami wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Inowrocław

Rąbin,Inowrocław

389 000 zł61 m² 6 377,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Nieruchomości prezentuje, dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie na parterze w idealnej lokalizacji na Osiedlu Rąbin. Nieruchomość o powierzchni 61 m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Okrężna

Nowe,Inowrocław

249 000 zł44 m² 5 653,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości properton ma przyjemność przedstawić Państwu 44 metrowe mieszkanie w Inowrocławiu na Oś Nowym. Informacje o mieszkaniu : Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Piastowskie,Inowrocław

259 000 zł39 m² 6 641,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Nieruchomości prezentuje dwustronne, 2 pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w idealnej lokalizacji na osiedlu Piastowskim przy ulicy Krzywoustego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jacewska

Toruńskie,Inowrocław

225 000 zł32 m² 7 022,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości properton Przedstawia Państwu przytulne jednostronne mieszkanie na sprzedaż w Inowrocławiu, na osiedlu Toruńskim o powierzchni 32 m2 na 3 piętrze. Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Błonie

Stare Miasto,Inowrocław

209 000 zł34 m² 6 147,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

.Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Anna Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu przestronną, jasną kawalerkę w Inowrocławiu - Błonie. Mieszkanie położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Piastowskie,Inowrocław

185 000 zł32 m² 5 774,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Biuro Nieruchomości properton Przedstawia Państwu przytulne jednostronne mieszkanie na sprzedaż w Inowrocławiu, na osiedlu Piastowskim, o powierzchni 32 m2 na 1 piętrze. Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dubienka

Uzdrowiskowe,Inowrocław

239 000 zł37 m² 6 433,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości properton ma przyjemność przedstawić Państwu jasne mieszkanie o powierzchni 37 m2 z ekspozycją okien na wschód i południe. Mieszkanie o powierzchni 37 m2 to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Śródmieście,Inowrocław

216 000 zł72 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mieszka I

Piastowskie,Inowrocław

239 900 zł49 m² 4 895,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie w bloku do własnej aranżacji, na osiedlu Piastowskim w Inowrocławiu. Czynsz wynosi 530zł przy trzech osobach. Mieszkanie jest dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętego Ducha

Piastowskie,Inowrocław

240 000 zł31 m² 7 741,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Anna Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu przestronne , południowe oraz ciepłe mieszkanie w idealnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Piastowskie,Inowrocław

215 000 zł38 m² 5 708,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Anna Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 2-pokojowe na 1 piętrze w idealnej lokalizacji na osiedlu Piastowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rąbin,Inowrocław

250 000 zł48 m² 5 165,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Anna Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w idealnej lokalizacji na Osiedlu Rąbin. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Inowrocław

Piastowskie,Inowrocław

459 000 zł48 m² 9 516,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Z przyjemnością prezentuję Państwu piękne mieszkanie w nowym bloku (2021r.), zlokalizowane przy ulicy Krzywoustego w Inowrocławiu. Czynsz za mieszkanie wraz z opłatami wynosi ok 550 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wawrzyniaka

Nowe,Inowrocław

130 000 zł35 m² 3 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Anna Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu na 1 piętrze mieszkanie z potencjałem w idealnej lokalizacji w Inowrocławiu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przybyszewskiego

Szymborze,Inowrocław

529 000 zł55 m² 9 635,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro Nieruchomości properton przedstawia wyjątkowe trójstronne mieszkanie o powierzchni 54,9 metra kwadratowego, gotowe do natychmiastowego zamieszkania. Szczegóły dotyczące nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Nowe,Inowrocław

179 000 zł38 m² 4 710,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Nieruchomości prezentuje słoneczne mieszkanie położone przy Parku Solankowym w Inowrocławiu na Osiedlu Nowym idealne dla singli, pary lub jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Mikołaja Kopernika

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

239 000 zł38 m² 6 289,47 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Anna Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe na 5 piętrze w wysokim bloku w idealnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przybyszewskiego

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

530 000 zł55 m² 9 653,92 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Anna Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu piękne dwustronne mieszkanie z ogródkiem w zabudowie szeregowej charakteryzujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kleeberga

Rąbin,Inowrocław

229 000 zł61 m² 3 754,10 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Nieruchomości przedstawia Państwu dwustronne mieszkanie z balkonem znajdujące się na Os. Rąbin w Inowrocławiu. Mieszkanie idealne dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Toruńska

Toruńskie,Inowrocław

275 000 zł70 m² 3 928,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Nieruchomości prezentuje dwustronne mieszkanie składające się z 4 pokoi umiejscowione na parterze w kamienicy. Zakup bez prowizji dla biura! Przestronne mieszkanie o powierzchni 70,00 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętego Ducha

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

250 000 zł31 m² 8 064,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie na sprzedaż, gotowe do wprowadzenia, wyposażone. Idealne na start lub na najem. Dwupokojowe mieszkanie w bloku przy ulicy Świętego Ducha 88I na II piętrze (na przeciwko parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Daszyńskiego

Nowe,Inowrocław

1 100 zł34 m² 32,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone w spokojnej dzielnicy blisko parku Solanki. Częściowo umeblowane. Wynajem okazjonalny u notariusza (400 zł) tylko dla niepalących, min 1 rok. Koszty: wynajem 1100 plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wachowiaka

Rąbin,Inowrocław

360 000 zł73 m² 4 943,02 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Anna Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, dwustronne, 4 pokojowe mieszkanie w idealnej lokalizacji w Inowrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młyńska

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

395 000 zł57 m² 6 893,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Anna Nieruchomości przedstawia Państwu gotowe do zamieszkania, 3 pokojowe słoneczne dwustronne mieszkanie o powierzchni 57,30 m2 znajdujące się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Inowrocław

Piastowskie,Inowrocław

459 000 zł50 m² 9 183,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wachowiaka

Rąbin,Inowrocław

339 000 zł61 m² 5 557,38 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Istnieje możliwość zamiany na mniejsze mieszkanie na osiedlu Rąbin. Prestige Nieruchomości prezentuje mieszkanie o pow. 60,69 m2 usytuowane na VI piętrze w bloku przy ul. Wachowiaka na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

2 600 zł80 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu Anna Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem przepiękne, komfortowe, trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Inowrocław

Śródmieście,Inowrocław

1 000 zł48 m² 21,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz przestronne, mieszkanie położone na III piętrze w bloku z windą. Nieruchomość zlokalizowana w centrum Inowrocławia, w pobliżu szkoła, przedszkola, żłobek.