dowolna

Mieszkania dla studentów Inowrocław - Oferty najmu mieszkań

3 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jadwigi

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

700 zł47 m² 14,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Oferuję do wynajęcia wygodne i ekonomiczne mieszkanie po kapitalnym remoncie na parterze w doskonałej lokalizacji: powierzchnia: 47 m. kw. Inowrocław, ul. Królowej Jadwigi 47, parter -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Piastowskie

Piastowskie,Inowrocław

600 zł30 m² 20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Rezerwacja! Tylko u nas - oferta na wyłączność biura Prestige Nieruchomości! Prezentuję kawalerkę z balkonem usytuowaną na 4 piętrze w bloku na osiedlu Piastowskim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Armii Krajowej

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

1 300 zł21 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 25m2 blisko Solanek w cenie 1300zł. Lokal położony na 1 piętrze w bloku po termomodernizacji. W mieszkaniu znajduje się pokój 15m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze Inowrocław

Toruńskie,Inowrocław

650 zł20 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka położona blisko osiedla Toruńskiego w cenie 650 zł plus woda i prąd. Lokal dostępny od zaraz - najem długoterminowy! *** Preferowane tylko osoby pracujące (umowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

500 zł25 m² 20 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia umeblowaną kawalerkę w wieżowcu na Osiedlu Nowym. Opłaty:czynsz:190 zł+gaz:30zł.+energia:45zł.+woda:licznik Odstępne :1000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Młyńska

Inowrocław,kujawsko-pomorskie