Działka budowlana

Polna, Mątwy, Inowrocław, kujawsko-pomorskie

  • 210 000 zł
  • 1 054 m²
  • 199,24 zł/m²

Zdjęcie

Edmund Radosław ...

Skontaktuj się

Działka budowlana

Polna, Mątwy, Inowrocław, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

210 000 zł

1 054 m²

199,24 zł/m²

Działka budowlana

Zaktualizowane: 20 maja 2026

210 000 zł 1 054 m² 199,24 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 210 000 zł (199,24 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 1 054 m²
  •   kształt: kwadrat; długość: 33m; szerokość: 33m; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Smaga Nieruchomości, zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 550156

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Sprzedam działkę budowlaną przy asfalcie - ul. Polna w Inowrocławiu z dostępem do wszystkich mediów: woda, kanalizacja, prąd i gaz.

Nowa oferta w biurze SMAGA NIERUCHOMOŚCI!

Działka z bezpośrednim dostępem do ulicy Polnej ma powierzchnię 1054 m2 i idealne wymiary zbliżone do kwadratu :
- 33 m szerokości,
- 34 m długości. (...)

Agent

Edmund Radosław Smaga

518 510...

518 510 989

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Edmund Radosław Smaga

518 510...

518 510 989

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Edmund Radosław Smaga

Zostaw telefon, oddzwonimy