dowolna

Domy na sprzedaż Inowrocław - Oferty sprzedaży domów

42 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

42 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

480 000 zł170 m² 2 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:673 m²

Mam okazję zaprezentować Państwu piękny Dom z dużym ogrodem o powierzchni 170m2 na cichym i spokojnym osiedlu w Inowrocławiu. Dom wybudowany w 2001 roku w idealnym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

630 000 zł360 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:632 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż Piękny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 360 m2 zlokalizowany na granicy osiedla Toruńskiego z Piastowskim w Inowrocławiu. Budynek dwukondygnacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

400 000 zł220 m² 1 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż Dom w zabudowie szeregowej na jednym z atrakcyjniejszych osiedli domków jednorodzinnych w Inowrocławiu. Nieruchomość z 1991 roku wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

270 000 zł182 m² 1 484 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 001 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o łącznej powierzchni 182 m2 + poddasze do zaadaptowania o tej samej powierzchni w Rojewie, ok 15 km od Inowrocławia. Nieruchomość usytuowana na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

598 000 zł190 m² 3 147,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Na sprzedaż Piękny dom jednorodzinny na przedmieściach Inowrocławia w uroczej okolicy powstającego osiedla domów jednorodzinnych. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 140 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

325 000 zł65 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:752 m²

Prezentuję na sprzedaż śliczny parterowy Dom w Inowrocławiu o powierzchni 65 m2. Nieruchomość wykończona w nowoczesny i funkcjonalny sposób z dużą działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szymborska

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

325 000 zł124 m² 2 620,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:577 m²

Sprzedam dom w stanie surowym zamkniętym w Inowrocławiu przy ul. Szymborskiej usytuowany na działce o powierzchni 577 m2. Powierzchnia całkowita domu to 124 m2 w tym garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

353 000 zł126 m² 2 801,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Mam okazję zaprezentować Dom parterowy w stanie deweloperski 5 km od Inowrocławia w stronę Włocławka. Dom o powierzchni użytkowej 126m2 usytuowany na działce 900m2 która jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

94 000 zł66 m² 1 424,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 100 m²

Sprzedaż lub zamiana na kawalerkę w Inowrocławiu! Na sprzedaż dom z dużą działką 5100 m2 zlokalizowany tuż przy Jeziorze Pakoskim w okolicy domów jednorodzinnych. Dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

310 000 zł125 m² 2 480 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 101 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż niepowtarzalny, całoroczny dom o pow. 125 m2 z działką o pow. 3103 m2 niedaleko miejscowości kąpieliskowej Przyjezierze. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

275 000 zł96 m² 2 864,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Prezentuje Dom parterowy w stanie deweloperskim 9 km od Inowrocławia w cichej i spokojnej okolicy. Dom o powierzchni użytkowej 96,5m2 oraz działka o powierzchni 1150m2. Budowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

495 000 zł125 m² 3 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:352 m²

Mam okazję zaprezentować piękny dom w zabudowie szeregowej w nowym budownictwie na osiedlu zamkniętym przy centrum miasta w Inowrocławiu. Dom o powierzchni użytkowej 125,40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

999 000 zł130 m² 7 684,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:17 000 m²

Na sprzedaż pięknie usytuowana nieruchomość z potencjałem - dom wolnostojący ze stawem, 0,5 ha lasu i zagospodarowanym ogrodem położony 16 km od Inowrocławia w kierunku na Dąbrowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

495 000 zł120 m² 4 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż uroczy, duży dom wolnostojący o powierzchni 120 m2 usytuowany zaledwie 4 km od Inowrocławia w kierunku na Bydgoszcz. W skład domu wchodzi: na parterze: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Brzoskwiniowa

Solno,Inowrocław

380 000 zł186 m² 2 043,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:301 m²

Przedstawiam na sprzedaż Dom typu bliźniak (jedna połowa) o powierzchni 136 m2 położony przy ulicy Brzoskwiniowej w Inowrocławiu (spokojna okolica domków jednorodzinnych). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

650 000 zł290 m² 2 241,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:616 m²

Mam okazję zaprezentować bardzo ładny duży dom na cichym i spokojnym osiedlu w Inowrocławiu nie daleko centrum Miasta. Dom o powierzchni 289,9m2 podpiwniczony z dwoma garażami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

700 000 zł600 m² 1 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękny dom wraz z budynkami gospodarczymi i stawem o łącznej powierzchni gruntu 7986 m2 położony 10 km od Inowrocławia w Ściborzu. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

410 000 zł130 m² 3 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Domum nieruchomości prezentuje Szczególnie polecamy do sprzedaży nieruchomość zabudowaną - kameralny dom jednorodzinny wolnostojący o pow. użytkowej 101m2, położony na ogrodzonej działce pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

325 000 zł65 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:752 m²

Szukasz przytulnego domku, wykonanego w nowoczesnej aranżacji w cenie mieszkania ta oferta jest idealna dla Ciebie. Prezentuję na sprzedaż urokliwy domek o powierzchni ok. 65m2 położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

290 000 zł115 m² 2 521,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 248 m²

Domum nieruchomości prezentuje zobacz filmy obrazujące nieruchomość: szczególnie polecamy! umów się na spotkanie I zobacz tę nieruchomość na żywo! zmień elewację domu wg zaproponowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Solno

Solno,Inowrocław

199 000 zł40 m² 4 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:442 m²

Sprzedam dom parterowy 40m2 na działce 442m2 z prawem budowy większego domu jedno-rodzinnego. Działka znajduje się na spokojnym osiedlu domów jedno-rodzinnych Solno w Inowrocławiu, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Piastowskie

Piastowskie,Inowrocław

510 000 zł139 m² 3 669,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Do sprzedaży nowoczesny dom wolnostojący o pow. użytkowej 139m2 Z garażem na działce o pow.375m2 w cenie 510 tys.zł! ( cena podlega NEGOCJACJI ) Dom położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mątwy

Mątwy,Inowrocław

290 000 zł120 m² 2 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:402 m²

Prezentuję na sprzedaż dom jednorodzinny - bliźniak w Inowrocławiu w dzielnicy Mątwy o powierzchni użytkowej 120 m2 posadowiony na działce 402 m2. Parter domu składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Rąbin

Rąbin,Inowrocław

469 000 zł210 m² 2 233,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ciekawą ofertę domu wolnostojącego na os rąbin o całkowitej powierzchni 210m2, w tym: 145m2 pow. użytkowej, oraz 65m2 pow. podpiwniczonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Rąbin

Rąbin,Inowrocław

479 000 zł118 m² 4 059,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:461 m²

Prezentujemy Państwu do sprzedaży przestronny dom wolnostojący o pow.118m2 Z GARAŻEM ok 20m2 na działce o pow.461m2 w cenie 479 tys.zł! ( CENA PODLEG NEGOCJACJI! ) Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

179 000 zł150 m² 1 193,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, wolno stojący dom o powierzchni 150m2, świeżo po kapitalnym remoncie, usytuowany 15km od Inowrocławia w kierunku Poznania. Dojaz do posesji drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

1 980 000 zł500 m² 3 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:665 m²

Oferta 0% prowizji od kupującego! Myślisz nad kupnem dochodowej inwestycji, ale najlepiej takiej, która ma już wyrobioną markę i dobrą renomę? W którą nie trzeba wkładać na początek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

1 980 000 zł500 m² 3 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:665 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bajka

Bajka,Inowrocław

280 000 zł205 m² 1 365,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:512 m²

Domum nieruchomości prezentuje Przedstawiamy ofertę sprzedaży nieruchomości - dom jednorodzinny typu bliźniak w budowie położony w Inowrocławiu na nowym osiedlu powstającym tuż za Oś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, al. Sienkiewicza

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

279 000 zł160 m² 1 743,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:393 m²

Na sprzedaż część domu dwurodzinnego, o powierzchni użytkowej 140 m2, położonego przy ul Sienkiewicza w odległości ok 100 m od Parku Solankowego. Nieruchomość składa się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Toruńskie

Toruńskie,Inowrocław

599 000 zł386 m² 1 551,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:956 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 386 m2 , położony na osiedlu Toruńskim. Budynek z 1995 roku, z cegły, ocieplony, dach wielospadowy kryty blacho dachówką. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

455 000 zł131 m² 3 473,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:436 m²

Mam przyjemność prezentować Państwu ofertę, dotyczącą sprzedaży bardzo ładnego domu zlokalizowanego w Inowrocławiu, o pow. całkowitej 130,95m2 (użytkowej 117,55m2) w cenie 455 tys.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Piastowskie

Piastowskie,Inowrocław

510 000 zł197 m² 2 588,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Domum nieruchomości prezentuje Polecamy do sprzedaży interesującą nieruchomość zabudowaną położoną na jednym z inowrocławskich osiedli. Na działce o pow. 375 m2 znajduje się budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

380 000 zł200 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:320 m²

Oferta godna zainteresowania Do sprzedaży dom o pow. 200m na zagospodarowanej działce o pow. 320m. Dom składa się z salonu z wyjściem na taras, pięciu pokoi, jadalni, kuchni, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Inowrocław

Nowe,Inowrocław

335 000 zł126 m² 2 658,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:422 m²

Prezentujemy na sprzedaż dom" klocek" wolnostojący posadowiony na działce o powierzchni ok. 422m2 wybudowany w technologii tradycyjnej. Dom o powierzchni ok. 126 m2 położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

950 000 zł210 m² 4 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Dom W otoczeniu lasu! zadbany ogród! 2 garaże! 15 minut do centrum torunia! Idealna propozycja dla osób ceniących bliskość przyrody. Na sprzedaż bardzo atrakcyjny

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wspólna

Rąbin,Inowrocław

2 990 000 zł370 m² 8 081,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:665 m²

Firma produkcyjna Z willą! może łączyć pokolenia! rodzice dzieciom! dziadkowie wnukom! Komfortowy duży dom wolnostojący z doskonale funkcjonującą , dochodową firmą produkującą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

349 000 zł118 m² 2 957,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Polecam na sprzedaż ładny nowy domek z 2016r o pow 118 m2 i działce 1300 m2. Dom jest w stanie deweloperskim. Tynki cemęntowo wapiene , instalacja elektryczna ,telewizyjna ,alarmowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

420 000 zł136 m² 3 088,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nieruchomość na sprzedaż o powierzchni 136m2 na działce o powierzchni 500m2 położona jest w Inowrocławiu. Układ domu : parter duży salon ( na ścianach gładź , na podłodze parkiet).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

352 000 zł120 m² 2 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:880 m²

Domum nieruchomości prezentuje uwaga: dom gotowy do przekazania nabywcy! Polecamy parterowy, funkcjonalny dom wolnostojący w jednej z podinowrocławskich wsi, położony na działce 880 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Solno

Solno,Inowrocław

690 000 zł185 m² 3 729,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:756 m²

Na sprzedaż dom z dużym potencjałem, zlokalizowany na Osiedlu Solno. Nieruchomość idealnie nadaje się do prowadzenia działalności gospodarczej! W skład oferowanej nieruchomości wchodzi dom.