dowolna

Budynki użytkowe Inowrocław – oferty sprzedaży i najmu

16 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

16 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Wojska Polskiego

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

55 000 zł16 m² 3 470 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Oferta na wyłączność! Oferuję do sprzedaży garaż podziemny, zamykany, zlokalizowany w budynku przy ul. Wojska Polskiego (bloki Wojska polskiego/arctowskiego), o pow. ok. 16 m. kw. Niskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

1 350 000 zł850 m² 1 588,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:505 m²

Makler nieruchomości poleca Państwu kamienicę usytuowaną w Centrum Inowrocławia. Budynek o powierzchni około 850 m 2 stoi na działce o powierzchni 505 m 2. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Inowrocław

Rąbin,Inowrocław

50 000 zł16 m² 3 154,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Prestige Nieruchomości prezentuje do sprzedaży garaż o pow. 15,85 m2 usytuowany w bryle nowszego budownictwa na osiedlu Rąbin. Dostępne media w garażu to prąd. Doskonała lokalizacja!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

1 351 000 zł851 m² 1 587,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:505 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Mikołaja

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

2 329 000 zł1 525 m² 1 527,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 271 m²

Informuję o możliwości zakupu nieruchomości z wolnej ręki położonej w Inowrocławiu woj. kujawsko-pomorskie przy ul. Św. Mikołaja 3,5,7 oraz 9. Syndyk masy upadłościowej Tomasz Szulc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

1 740 000 zł830 m² 2 096,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Inowrocław. Przeznaczona do sprzedaży nieruchomość ma bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Kamienica częściowo podpiwniczona, posiada 3 kondygnacje, powierzchnia mieszkań 27-87 m2, mieszkalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Piastowskie

Piastowskie,Inowrocław

850 000 zł584 m² 1 455,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:584 m²

Nieruchomość pod inwestycję! Wynajem na lata a być może miejsce na Twoją działalność! Ogromny potencjał! Dochodowość! Doskonała lokalizacja! Oferta na wyłączność biura nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

250 000 zł486 m² 514,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Inowrocław. Nieruchomość w cenie mieszkania!doskonała nieruchomość na prowadzenie rozmaitej działalności. Potrzebny nabywca, którego zainspiruje niepowtarzalna przestrzeń i pomysł na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

700 000 zł317 m² 2 208,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

28530. Polecamy do kupna obiekt W pobliżu inowrocławia. Teren idealny pod działalność magazynową, produkcyjną , warsztatowa i inne! Na całość obiektu składa się : - Budynek magazynowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

5 000 zł317 m² 15,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

28529. Polecamy do wynajęcia obiekt W pobliżu inowrocławia. Teren idealny pod działalność magazynową, produkcyjną , warsztatowa i inne! Na całość obiektu składa się : - Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

3 072 zł279 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala w wysokim standardzie. Hala ogrzewana gazem (nagrzewnice z odzyskiem ciepła) z witryną, w tym zaplecze socjalne i biuro. Teren wykostkowany, oświetlony, monitorowany. Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

12 492 zł1 388 m² 9 zł/m²

 

 

 

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

1 400 000 zł800 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Oferta bezpośrednia! Prezentujemy Państwu do sprzedaży obiekt usługowo-warsztatowy o pow.800m2 usytuowany na działce o pow.3800m2 przy ulicy Libelta w cenie 1,4 mln złotych. Obiekt bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

900 000 zł512 m² 1 759,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:526 m²

Nieruchomość dochodowa na sprzedaż w centrum Inowrocławia! Budynek jednopiętrowy o całkowitej powierzchni 512m2 usadowiony na działce 526m2 za cenę 900 tyś.zł. Dla zdecydowanego Klienta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

5 000 zł432 m² 11,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala + biuro na wynajem - magazyn, usługa, handel. Do wynajęcia hala magazynowo- handlowo- usługowa o łącznej powierzchni 432m2, zlokalizowana kilkanaście km od Inowrocławia przy Drodze Krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Libelta

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

2 000 000 zł1 250 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:6 020 m²

Oferta bezpośrednia! Prezentujemy Państwu do sprzedaży obiekt usługowo-warsztatowy o pow.1250m2 usytuowany na działce o pow.6020m2 przy ulicy Libelta w cenie 2 mln złotych. Obiekt bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Młyńska

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

299 000 zł474 m² 630,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:515 m²

Szeroki wachlarz adaptacji- stary Młyn. Wynagrodzenie dla biura pokrywa sprzedający! Lokalizacja Obiektu: inowrocław - miasto uzdrowiskowe w województwie kujawsko-pomorskim. Prezentujemy Państwu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

299 000 zł220 m² 1 359,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:319 m²

Prezentujemy Państwu do sprzedaży dochodową kamienicę o pow. użytkowej 220,08m2 zlokalizowaną w pobliżu Centrum na działce o pow. 319m2 w cenie 299tys.zł. Kamienica składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Marcinkowskiego

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

3 900 000 zł4 433 m² 879,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:10 537 m²

Inowrocław woj. Kujawsko-Pomorskie - Interesująca oferta inwestycyjna bazy magazynowej, składowo-usługowej zabudowanej dwoma budynkami o łącznej powierzchni 4432,74m2 na działce 10 537m2. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Mikorzyńska

Mątwy,Inowrocław

19 900 zł17 m² 1 191,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Garaż na sprzedaż w bloku o pow. 16,70m2 w atrakcyjnej cenie 19900 zł. przy ulicy Mikorzyńskiej 2 (mątwy). Dla zdecydowanego Klienta cena podlega małej negocjacji! ***oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

3 390 zł565 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:565 m²

Do wynajęcia murowana hala magazynowo- produkcyjna o pow. 565m2 zlokalizowana 4 km od Inowrocławia w cenie 6zł/m2 netto (3390 zł netto). Budynek ma podłączenie do sieci elektrycznej, jest woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

850 000 zł457 m² 1 859,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:404 m²

Kamienica Z lokalami handlowo-usługowymi na sprzedaż - inowrocław Nieruchomość z 2011 roku, jednopiętrowa o całkowitej powierzchni 457m2, usadowiona na działce 404m2 za cenę 850 tyś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

1 400 000 zł474 m² 2 955 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 763 m²

Novator Nieruchomości poleca: na sprzedaż nieruchomość gruntową z zabudowaną kamienicą - łącznie 1763 m2. Miejsce z ogromnym potencjałem poszukuje inwestora, który potrafiłby wydobyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

790 000 zł690 m² 1 144,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:510 m²

Na sprzedaż kamienica w Inowrocławiu w centrum, idealnie położona.Powierzchnia działki 501 m2 (własność) Obecnie jest tam 9 mieszkań, z czego wszystkie wynajęte są na podstawie umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

155 000 zł260 m² 596 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy Państwu nieruchomość gruntową w Inowrocławiu z dostępem do drogi asfaltowej o powierzchni ok 2000m2 z przeznaczeniem na cele przemysłowe, magazyny, garaże, parking,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

780 000 zł661 m² 1 180,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy na sprzedaż nieruchomość komercyjną położoną na działce o powierzchni 3653m2 , na trasie Inowrocław - Włocławek ( przy drodze wojewódzkiej 252). W składa posesji wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

1 570 000 zł760 m² 2 065,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 073 m²

Prezentujemy na sprzedaż nieruchomość handlowo-usługowo- mieszkalną położoną w Inowrocławiu na działce o powierzchni 1073m2. Nieruchomość położona jest w strefie zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Solno

Solno,Inowrocław

690 000 zł185 m² 3 729,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość idealnie nadaje się do prowadzenia działalności gospodarczej! Nieruchomość można przystosować do prowadzenia działalności takiej jak: zakład mechaniki pojazdowej, zakład stolarski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

1 300 000 zł1 314 m² 989,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:847 m²

Prezentujemy na sprzedaż dochodową kamienicę położoną w ścisłym Centrum miasta Inowrocławia. Nieruchomość o powierzchni 1314m2 położona jest na działce o powierzchni 847m2. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

780 000 zł661 m² 1 180,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 653 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

470 000 zł202 m² 2 331,58 zł/m²

 

 

 

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

800 000 zł330 m² 2 424,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:270 m²

Mamy Państwu do zaoferowania trzy piętrową kamienicę. W budynku jest 7 mieszkań, przy czym 6 z nich jest po kapitalnym remoncie. W kamienicy jest prąd, woda, gaz i kablówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

799 000 zł262 m² 3 044,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż budynek jednorodzinny z parterem handlowym o powierzchni całkowitej 262,40m2 , powierzchni użytkowej 175,81m2. Nieruchomość składa się z piwnicy o powierzchni 42,58m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

570 000 zł168 m² 3 386,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Pomieszczenia biurowe Z halą pod działalność gospodarczą! Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży pomieszczeń biurowych z halą. Nieruchomość położona jest na trasie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

570 000 zł168 m² 3 386,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:120 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

330 000 zł115 m² 2 869,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż mała kamieniczka na starówce inowrocławskiej o powierzchni ok 115 m2, dwie kondygnacje plus poddasze. Kamienica w 2010 r. przeszła kapitalny remont, łącznie z konstrukcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Dworcowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

790 000 zł535 m² 1 476,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:501 m²

Na sprzedaż dochodowa kamienica w Inowrocławiu przy ulicy Dworcowej. Obiekt w bardzo dobrym stanie technicznym. Całość zadbana, wyremontowany dach oraz wymienione wszystkie piony instalacji. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

1 900 000 zł760 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 073 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

1 300 000 zł1 280 m² 1 015,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:870 m²

Oferujemy państwu na sprzedaż 50 % udziały W bardzo atrakcyjnej kamienicy W centrum inowrocławia, przy głównej ulicy handlowej. Kamienica jest W bardzo dobrym stanie technicznym. NA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

699 000 zł3 653 m² 191,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:3 653 m²

Domum nieruchomości prezentuje Polecamy komercyjną nieruchomość zabudowaną zlokalizowana w odległości 3 km od Inowrocławia z bezpośrednim dostępem do drogi wojewódzkiej. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

265 000 zł160 m² 1 656,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Prezentuje na sprzedaż lub wynajem magazyny usługowo-handlowe na jednym z osiedli przy centrum miasta w Inowrocławiu. Powierzchnia użytkowa magazynów to 160 m2 wysokość nieruchomości.